بازیکنان رد MLB ارائه خواهد شد و نه ضد

لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط را رد کرده است MLB آخرین پیشنهاد 80% pro-دارای حقوق و 72-بازی های نجومی و نمی خواهد در حال حاضر counteroffer.

MLBPA مدیر اجرایی تونی کلارک گفت: در یک بیانیه گفت: “این متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ بيهوده خواهد بود. از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

در شرایطی که مذاکره توافق MLB کمیسر راب مانفرد قدرت به طور یک جانبه تنظیم یک برنامه در هر یک مارس به توافق بین بازیکنان و صاحبان.

همچنین MLB به مقابله با Turner Sports, به, پخش, شرکت ادامه داد: حقوق به هوا بازی حذفی. ورزشی کسب و کار روزانه گزارش داد که قرارداد پرداخت خواهد شد MLB به طور متوسط $470 میلیون دلار در هر سال برای 2022-2028 فصل است.

NFL: Cleveland Browns کارفرمایی بیکر میفیلد قصد دارد به زانو زدن در طول سرود ملی این فصل آینده برای حمایت از اعتراضات اجتماعی و بی عدالتی و خشونت پلیس و نژادپرستی. در پاسخ به یک پست از یک فن در Instagram account شنبه که با التماس او را به زانو زدن, Mayfield پاسخ داد: “بکشید سر خود را. من کاملا هستم.”

روز جمعه Houston Texans سر مربی لایحه اوبراین گفت: او را با زانو زدن بازیکنان خود را اگر آنها تصمیم به انجام این کار در طول سرود.

فوتبال: فوتبال ایالات متحده رئیس جمهور سیندی Parlow مخروط عذرخواهی برای این فدراسیون فقدان رهبری در مبارزه با نژادپرستی به او خطاب تصمیم خود برای لغو یک سیاست است که مورد نیاز بازیکنان برای ایستادن هنگام پخش سرود ملی.

فدراسیون هیئت مدیره رای دادند در اوایل این هفته به لغو این قانون به تصویب رسید در سال 2017 پس از تیم ملی بازیکن مگان Rapinoe زانو طول سرود در حمایت از khezri. “ما متعهد به انجام بهتر برای کمک به مبارزه با نژادپرستی و تبعیض در همه اشکال آن” Parlow مخروط گفت.

• لیونل مسی به ثمر رساند یکی و راه اندازی دو گل بیشتر به عنوان بارسلونا در برداشت که آن را به سمت چپ خاموش قبل از سه ماه توقف برای COVID-19 pandemic, ضرب و شتم, Mallorca 4-0 به گسترش خود در لیگ اسپانیا منجر شود.

ورزشی موتور: Harrison برتون در زمان استفاده از اواخر احتیاط پرچم در زمان سرب در دامان نهایی برگزار شد و به پیروزی Xfinity سری مسابقه در حیاط-میامی جاده سریع السیر. دیل Earnhardt جونیور پنجم در سومین Xfinity سری ظاهر پس از بازنشستگی به عنوان یک full-زمان جام درایور سری در سال 2017.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>