کره شمالی تهدید به ارسال سربازان به demilitarised منطقه

صادر شده در:

کره شمالی ارتش آماده است برای اقدام اگر پناهنده گروه های فشار پیش با مبارزات انتخاباتی خود را برای ارسال تبلیغات جزوات به کره شمالی, رسانه های دولتی گفت: در آخرین هشدار از اقدامات تلافی جویانه.

تبلیغات

ستاد کل ارتش خلق کره, (KPA) گفت: آن را در حال مطالعه یک “طرح اقدام” را مجددا مناطق بود که demilitarised تحت 2018 بین کره ای پیمان و “به نوبه خود از خط مقدم به یک قلعه است.”

“ارتش ما را به سرعت و به طور کامل پیاده سازی هر گونه تصمیم گیری و سفارشات حزب و دولت” از پاسکال در بیانیه ای گفت: های انجام شده توسط این مقام KCNA news agency.

تنش افزایش یافته است که پیونگ یانگ تهدید به قطع اینتر-کره ای روابط و اقدامات تلافی جویانه بیش از جزوات که حمل پیام مهم رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد از جمله نقض حقوق بشر ،

سئول وزارت دفاع به نام برای پیونگ یانگ به رعایت 2018 قرارداد که در آن هر دو طرف’ ارتش قول داد به بس “همه خصمانه عمل می کند” و برچیده تعدادی از سازه های همراه به شدت غنی شده از منطقه غیرنظامی بین دو کشور.

“ما در حال گرفتن وضعیت به طور جدی” سخنگوی وزارت Choi Hyun-soo گفت: در یک جلسه. “ما نظامی است حفظ آمادگی استقرار قادر به پاسخ به هر گونه وضعیت است.”

چند پناهنده رهبری گروه را به طور منظم ارسال آگهی همراه با غذا $1 صورتحساب مینی رادیو و میله های USB حاوی جنوب کره ای درام و, اخبار معمولا توسط بالون در طول مرز و یا در بطری توسط رودخانه.

روز شنبه, کیم یو جونگ, خواهر کیم که در خدمت به عنوان یک مقام ارشد حاکم حزب کارگران گفت که او دستور نظامی برای آماده شدن برای نامشخص “اقدام بعدی”.

کره جنوبی قصد دارد اقدام قانونی در برابر دو تا از پناهنده گروه, گفت اقدامات خود سوخت مرزی تنش ها تهدیدی برای ساکنان زندگی در نزدیکی مرز و آسیب های زیست محیطی.

اما این گروه می گویند آنها قصد دارند با فشار به جلو با خود برنامه ریزی کمپین این هفته است.

کره جنوبی رئیس جمهور مون جائه-در خواست پیونگ یانگ روز دوشنبه برای حفظ صلح موافقت نامه های رسیده توسط رهبران دو کشور و بازگشت به گفت و گو است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>