آتلانتا افسر پلیس به اتهام قتل در Rayshard بروکس تیراندازی

صادر شده در: بروز رسانی:

آتلانتا افسر پلیس را جنایت به اتهام قتل به مرگ 27 ساله Rayshard بروکس بود که به ضرب گلوله در پشت او به عنوان فرار از افسر دادستان منطقه چهارشنبه اعلام کرد.

تبلیغات

دادستان منطقه پل هاوارد هاوارد گفت: افسر پلیس گرت Rolfe, تا به حال هیچ توجیهی برای عکسبرداری بروکس و تشدید این مورد با لگد زدن بروک بدن به عنوان او بر روی زمین دراز خونریزی.

“ما به این نتیجه رسیدند که در آن زمان که آقای بروکس به ضرب گلوله کشته شد او مطرح نیست یک تهدید فوری از مرگ یا جراحات جدی به افسران” هوارد گفت.

مرگ 27 ساله بروکس دیگر در یک خط طولانی از آفریقایی-آمریکایی کشته شده توسط پلیس بیشتر افزایش نژادی نگرانی ما در زمان ملی روح جستجو بیش از نژادپرستی و خشونت پلیس.

Rolfe که شات بروکس در ژوئن 12, شلیک شد و روز بعد پس از نظارت تصویری نشان داد اقدامات خود را.

هوارد گفت: در یک کنفرانس خبری در آتلانتا که Rolfe چهره امکان زندگی در زندان یا مجازات اعدام اگر محکوم کرد.

دیگر افسر پلیس همکاری با دادستان

Devin برازنان یکی دیگر از افسر سفید پوستی بود که بر روی صحنه به همکاری با دادستان و متهم شده بود با تشدید حمله و نقض سوگند خود را از هوارد اضافه شده است.

برازنان قرار داده شده است در مرخصی اداری.

قتل بروکس به دنبال مارس 25 مرگ جورج فلوید پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به دو ساعت در حالی که بازداشت او.

که افسر درک چوین شد به اتهام قتل درجه دوم. سه دیگر مینیاپولیس افسران پلیس متهم شدند با کمک و معاونت در جرم.

در

کالبد شکافی انجام شده در روز یکشنبه نشان داد که بروکس به ضرب گلوله کشته شد دو بار در پشت و درگذشت از دست دادن خون و ارگان آسیب.

محلی دفتر معاینات پزشکی حکم اعدام یک قتل. بروکس گزارش شد در خواب در یک ماشین در وندی درایو-از طریق خط مسدود کردن ترافیک. یک رستوران کارمند به نام 911 اورژانس خط تلفن شکایت در مورد یک مرد که نمی خواهد حرکت وسیله نقلیه و به نظر می رسد مست.

پس از تعامل با Rolfe و برازنان بروکس tussled با ماموران و فرار کردن با یکی از تیزر دستگاه.

قتل موجب تظاهرات در آتلانتا. وندی رستوران سوزانده شد در ناآرامی.

آتلانتا شهردار Keisha کف پس از قتل اعلام کرد اصلاحات در اداره پلیس از جمله سفارشات نیاز به افسران به د-تشدید شرایط و کارگردانی آنها را به دخالت اگر آنها را به یک همکار با استفاده از نیروی بیش از حد.

آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر استعفا داد و پس از تیراندازی.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>