هند دولت سکوت به ارتش می گوید 20 کشته در چین مرز درگیری

به عنوان برخی از مفسران clamored برای انتقام هند دولت سکوت کرده بود روز شنبه در خرید اینترنتی از درگیری با چین را در یک منطقه مرزی مورد مناقشه در بالا هیمالیا که ارتش هند گفت: ادعا 20 سربازان.

تبلیغات

نیروهای امنیتی هند گفت: نه طرف اخراج هر عکس در این درگیری در منطقه لاداخ در اواخر روز دوشنبه. چین متهم نیروهای هند و انجام “حملات تحریک آمیز” در آن نیروهای نظامی و فاش نمی کند اگر هر کدام از سربازان خود را فوت کرد.

این اولین رویارویی مرگبار در مناقشه مرزی بین هند و چین از سال 1975 و در حالی که کارشناسان گفته بودند بعید است به سر به یک جنگ کاهش تنش به سرعت مشکل خواهد بود.

هندی سخنگوی وزارت دفاع سرهنگ امان نند نیست بلافاصله پاسخ به پرس و جو در مورد وضعیت چهار شنبه و یا اینکه آیا مذاکرات برنامه ریزی شده برای خنثی کردن تنش است.


هند می گوید: 20 سربازان کشته شده در چین مرز برخورد به عنوان تنش شعله ور شدن

‘لحظه حوضه’

“این به احتمال زیاد خواهد یک لحظه نقطه عطفی در هند-روابط چین و جغرافیای سیاسی هند و اقیانوس آرام” گفت: ابراهیم دانمارک آسیا مدیر برنامه در مرکز ویلسون. “ما در حال حاضر دیده می شود مرگبارترین درگیری در چین-هند مرز در بیش از 50 سال هر دو کشور به رهبری مردانی که در آغوش ناسیونالیسم و هر دو کشور روبرو هستند فوق العاده ای داخلی و بین المللی تحول به عنوان یک نتیجه از COVID-19 و دیگر مشکلات دیرینه.”

سوالات اصلی در حال حاضر اگر هر دو طرف می تواند پیدا کردن یک مسیر به deescalation و اینکه آیا هند متحدان مانند ایالات متحده کمک خواهد کرد. “این است که بسیار فرار و خطرناک بین دو ناسیونالیستی هسته ای قدرت در زمانی که آمریکا نفوذ کرده است به شدت کاهش” دانمارک گفت.

چین ادعا می کند حدود 90000 کیلومتر مربع (35,000 کیلومتر مربع) از خاک در هند شمال شرق در حالی که هند می گوید چین را اشغال 38,000 کیلومتر مربع (15,000 مایل مربع) از قلمرو آن در عکاسی چانه فلات هیمالیا پیوسته بخشی از منطقه لاداخ.

هند به طور یک جانبه اعلام کرد Ladakh یک منطقه فدرال در حالی که جدا کردن آن از مورد مناقشه کشمیر در ماه اوت سال 2019. چین در میان تعداد انگشت شماری از کشورها به شدت محکوم و این حرکت بالا بردن آن در مجامع بین المللی از جمله شورای امنیت سازمان ملل.

هزاران نفر از سربازان در هر دو طرف مواجه شده اند بیش از یک ماه همراه یک کنترل از راه دور کشش از 3,380 کیلومتر (2,100 مایل) خط کنترل واقعی این مرز تاسیس شده پس از جنگ بین هند و چین در سال 1962 است که منجر به آرامش نسبی.

ارتش هند گفت: 20 نفر از سربازان خود را کشته و 17 “بودند به شدت مجروح و در حین انجام وظیفه در بن بست محل و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در ارتفاع بالا زمین.” بیانیه ای را فاش نمی کند ماهیت سربازان آسیب.

نیروهای مبارزه با یکدیگر با مشت و سنگ هند مقامات امنیتی گفت که خواست نامش فاش نشود به این دلیل که آنها مجاز به افشای اطلاعات.

پس از برخورد دو طرف “رها” از منطقه که در آن جنگ اتفاق افتاده است ارتش هند در بیانیه ای گفت:.

سازمان ملل متحد خواست هر دو طرف “به اعمال حداکثر خویشتن داری.”

“ما نگران گزارش ها از خشونت و مرگ و میر در خط کنترل واقعی بین هند و چین” U. N. کاردانی سخنگوی Eri کنکو گفت. “ما را نکته مثبت گزارش می دهد که دو کشور باید مشغول به ده تشدید این وضعیت است.”

‘این گدا اعتقاد’

مایکل زندگی زیبا, یک جنوب آسیا متخصص در مرکز ویلسون گفت که دو کشور بعید بود برای رفتن به جنگ به دلیل آنها نمی توانند “هزینه یک جنگ است.”

“اما اجازه دهید روشن است: آن گدا اعتقاد به فکر می کنم که آنها می توانند جادویی deescalate پس از یک کشنده ارز با چنین تعداد مرگ و میر,” او گفت:. “این بحران نیست و پایان دادن به هر زمان به زودی.”

Vivek Katju بازنشسته هندی, دیپلمات گفت: خشونت مرگبار نمایندگی چشمگیر خروج از چهار دهه-پیر وضعیت موجود از نیروهای دو کشور خیره یکدیگر را بدون هیچ گونه مرگ و میر.

“طبقه سیاسی و امنیتی در کلاس به عنوان یک کل را بسیار جدی فکر کردن در مورد راه پیش رو” او گفت:.

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian داد بدون جزئیات از هر گونه تلفات در طرف چینی گفت: چین به شدت اعتراض کردند این حادثه و همچنان متعهد به حفظ “صلح و آرامش” در امتداد مرز مورد مناقشه.

“اما آنچه تکان دهنده است که در ژوئن 15, هند نیروهای نظامی به طور جدی نقض توافق از دو طرف عبور از مرز غیر قانونی دو بار و انجام حملات تحریک آمیز در چینی پرسنل و در نتیجه جدی درگیری فیزیکی بین دو مرز نیروهای” ژائو گفت.

هند وزارت امور خارجی در بیانیه ای گفت که این حادثه اتفاق افتاد “به عنوان یک نتیجه از تلاش های طرف چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود” در Galwan دره.

هزاران نفر از سربازان از این دو کشور حمایت کامیون زرهی و توپخانه مستقر شده اند فقط چند صد متر (متری) از هم جدا برای بیش از یک ماه در Ladakh منطقه نهفته است که در نزدیکی تبت. نظامی و دیپلماتیک جلسات را به همراه داشت بدون دستیابی به موفقیت.

سکوت از دهلی نو

هندی مقامات رسمی نگهداری نزدیک به کل سکوت در مسائل مربوط به رویارویی است.

نارندرا نخست وزیر هند تا به حال یک سخنرانی تلویزیونی دیدار با مقامات وزارت امور خارجه روز سه شنبه و به نظر نمی در برخورد.

تنش بن بست آغاز شده و در اوایل ماه مه زمانی که هند گفته است که سربازان چینی با عبور از مرز در لاداخ در نقاط مختلف نصب چادر و پست گارد و نادیده گرفتن هشدارهای کلامی را ترک کنند. که باعث فریاد مسابقات سنگ پرانی و fistfights زیادی از آن پخش اخبار در تلویزیون و کانال های رسانه های اجتماعی.

چین به دنبال تطهیر این رویارویی در حالی که گفت دو طرف به برقراری ارتباط از طریق هر دو خود را در خط مقدم واحدهای نظامی و مربوط به سفارتخانه ها برای حل و فصل مسائل است.

هر چند درگیری نیست جدید در امتداد مرز این بن بست در Ladakh را Galwan ولی جایی که هند در حال ساخت یک استراتژیک راه اتصال این منطقه به یک فرودگاه نزدیک به چین را تشدید کرده در هفته های اخیر.

آخرین تلفات در امتداد مرز مورد مناقشه بود در سال 1975 زمانی که چینی سربازان کشته شدن چهار سربازان هندی در یک کمین در Twang منطقه شمال شرقی هند آروناچال پرادش بخشند. ژنرال D. S. Hooda, یک رئیس سابق ارتش هند شمالی فرمان.

“این یک کار بسیار پیچیده و جدی در وضعیت, و آن را واقعی سخت, مهارت های مذاکره برای حل و فصل این” Hooda گفت.

(AP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>