که شد ‘خبر’ به صورت Covid-19 درمان از آکسفورد استروئید محاکمه

صادر شده در: ویرایش:

سازمان بهداشت جهانی (WHO) مورد ستایش قرار داد به عنوان “خبر بزرگ” اولیه نتایج کارآزمایی بالینی نشان داد که ارزان و به طور گسترده ای مورد استفاده استروئید به نام دگزامتازون می تواند کمک به صرفه جویی در زندگی بدحال COVID-19 بيمار.

تبلیغات

“این اولین بار است که درمان نشان داده شود و به کاهش مرگ و میر در بیماران با COVID-19 نیاز به اکسیژن یا ونتیلاتور پشتیبانی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در بیانیه ای که اواخر روز سه شنبه.

“این خبر خوبی است و من تبریک می گویم دولت انگلستان دانشگاه آکسفورد و بسیاری از بیمارستان ها و بیماران در انگلستان که به این کمک نجات بخش علمی و دستیابی به موفقیت.”


EN NW گرفتن Q2 منیر در دگزامتازون برای 1H

محققان مشترک اولیه بینش در مورد نتایج این آزمایش که “و ما به دنبال به جلو به تجزیه و تحلیل داده ها در روزهای آینده” آن را گفت.

“که هماهنگ خواهد شد یک متا تجزیه و تحلیل خود را افزایش دهیم درک کلی از این مداخله است. که راهنمایی بالینی خواهد شد به روز رسانی به منعکس کننده چگونگی و زمانی که این دارو باید مورد استفاده در COVID-19” آژانس اضافه شده است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>