گزارش: San Francisco 49ers گیرنده گسترده Deebo ساموئل شکست پای خود را

San Francisco 49ers گیرنده گسترده Deebo ساموئل شکست خود پا “در طول یک پرتاب جلسه با هم تیمی های در نشویل” NFL شبکه broncos گزارش روز پنج شنبه صبح.

با توجه به Rapoport, ساموئل را عمل جراحی امروز و “باید قادر به در این زمینه در اوایل فصل است.” ساموئل دچار “شکستگی جونز” است که یک “شکستگی استخوان در انگشت کوچک پا طرف خود پا” با توجه به دانشگاه پیتسبورگ مرکز پزشکی.

بسته به طول ساموئل و غیبت the 49ers ممکن است نیاز به اضافی گسترده ای از گیرنده عمق. آنها امضا کارگر ماهر تراویس بنیامین و پیش نویس آریزونا دولت براندون Aiyuk در دور اول از سال 2020 پیش نویس خود را از دست داد midseason تجارت کسب امانوئل ساندرز و باید بیشتر اثبات نشده گزینه (دانته Tia Kendrick بورن) پشت سر او.

پیش نویس در دور دوم 2019 پیش نویس ساموئل گرفتار 57 می گذرد برای 802 متری و متصلب تا 159 عجله متری در rookie کمپین پیدا کردن منطقه پایان شش بار. ساموئل واقعا تحت تاثیر قرار در پلی آف نشان دادن تطبیق پذیری او با شکستن بزرگ اجرا می شود در برابر هکرها در NFC قهرمانی و اشراف در سوپر باول.

مایکل روزن است SFGATE دیجیتال ویرایشگر. ایمیل: [email protected].

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>