دادگاه عالی آمریکا با بلوک تهمت پیشنهاد برای پایان دادن به ‘خیال’ برنامه

صادر شده در: Modified:

دیوان عالی ایالات متحده روز پنج شنبه برخورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک عقب نشینی عمده در hishardline مهاجرت سیاست های حاکم در برابر پیشنهاد خود را برای پایان دادن به aprogram است که محافظت از اخراج صدها هزار نفر از مهاجران دوبله “خیال” که وارد ایالات متحده به طور غیر قانونی به عنوان کودکان.

تبلیغات

قضات در 5-4 رای تایید پایین احکام دادگاه که در بر داشت که مغلوب ساختن پیشی جستن 2017 حرکت به فسخ آن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه ایجاد شده در سال 2012 توسط خود را دموکراتیک سلف, باراک اوباما, غیر قانونی.

محافظه کار قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال ها در پیدا کردن که دولت اقدامات “خودسرانه و هوس باز” تحت قانون فدرال به نام روش اداری عمل می کنند.

این حکم بدان معنی است که تقریبا 649,000 مهاجران عمدتا جوان, بزرگسالان اسپانیایی متولد در مکزیک و دیگر کشورهای آمریکای لاتین در حال حاضر ثبت نام در DACA باقی خواهد ماند محافظت از اخراج و واجد شرایط برای به دست آوردن تجدید پذیر دو سال اجازه کار.

حکم جلوگیری نمی کند مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش دوباره برای پایان دادن به این برنامه. اما دولت او بعید است که قادر به end IF قبل از نوامبر. 3 انتخابات که در آن تهمت است که به دنبال یک دوم چهار سال می گذرد.

“ما تصمیم می گیرید که آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست. آدرس ما تنها اینکه این سازمان در انطباق با رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند” رابرتز نوشت.

حاکم علائم دومین بار در این هفته است که رابرتز اتحاد در برابر حکومت مغلوب ساختن پیشی جستن در یک پرونده اصلی زیر پنج شنبه تصمیم به پیدا کردن که همجنسگرا و تراجنسیتی کارگران تحت حفاظت فدرال قانون استخدام.

دادگاه چهار تن دیگر محافظه کاران از جمله دو مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب نیل Gorsuch و برت Kavanaugh عقیده داشت.

“تصمیم امروز باید به رسمیت شناخته شود برای آنچه در آن است: تلاش برای جلوگیری از لحاظ سیاسی بحث برانگیز اما از نظر قانونی درست تصمیم” محافظه کار عدالت کلارنس توماس نوشت: در مخالفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت استدلال کرد که اوباما بیش از قدرت قانونی خود زمانی که او ایجاد IF اجرایی اقدام به دور زدن کنگره است.

مجموعه ای از ایالت از جمله کالیفرنیا و نیویورک, مردم در حال حاضر ثبت نام در DACA مدنی و گروه های مدافع حقوق همه ثبت با توجه به بلوک مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای پایان دادن به این برنامه. دادگاه های پایین در کالیفرنیا و نیویورک و منطقه کلمبیا حکومت در برابر تهمت و چپ IF در محل پیدا کردن که حرکت خود را به لغو برنامه نقض قانون ایالات متحده به نام روش اداری عمل می کنند.

تهمت خود ساخته سرکوب قانونی و غیر قانونی, مهاجرت از جمله به دنبال ساخت یک دیوار در امتداد آمریکا و مکزیک, مرز, مرکزی بخشی از ریاست جمهوری خود و 2020 مجدد انتخابات.

رابرتز از یک سال پیش نیز بازیگران قاطع رای در دیوان عالی کشور برای دست دادن جمهوری خواه رئیس جمهور هنگامی که قاضیان مسدود مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اضافه کردن یک تابعیت سوال به 2020 سرشماری که منتقدان گفت: تلاش برای منصرف کردن مهاجران از در نظر گرفتن بخشی در decennial جمعیت دفعات مشاهده شده است.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>