استرالیا در سراسر کشور تحت حمله سایبری از “دولت بازیگر’ می گوید PM

صادر شده در: بروز رسانی:

پیچیده “دولت مبتنی بر بازیگر نقش اول مرد” شده است و تلاش برای هک کردن یک طیف گسترده ای از استرالیا سازمان برای ماه ها و پا بود تا تلاش های خود را به تازگی نخست وزیر اسکات موریسون گفت: در روز جمعه.

تبلیغات

حملات هدفمند در تمام سطوح دولت, سیاسی, سازمان های ضروری ارائه دهندگان خدمات و اپراتورها از بحرانی دیگر زیرساخت های موریسون گفت: در جلسه رسانه در کانبرا است.

“ما می دانیم آن است که پیچیده مبتنی بر دولت سایبر بازیگر به دلیل مقیاس و ماهیت هدف قرار دادن” او گفت:.

موریسون گفت: وجود دارد نه بسیاری از دولت های بازیگران است که می تواند راه اندازی این نوع از حمله اما استرالیا را شناسایی نمی کند که کشور به عهده دارد.

استرالیا, وزیر دفاع لیندا رینولدز گفت: مشاوره نشان داد در مقیاس بزرگ از اطلاعات شخصی و نقض از حمله.

وحی می آید پس از گزارش رویترز کانبرا مشخص بود در ماه مارس سال گذشته که چین مسئول هک حمله در استرالیا در پارلمان. استرالیا هرگز علنا مشخص است که منبع حمله و چین را تکذیب کرد آن را به عهده دارد.

ایالات متحده امنیت متحد استرالیا تیره و تار روابط با بزرگترین شریک تجاری چین با هل دادن برای یک تحقیق بین المللی به منبع و گسترش COVID-19 که برای اولین بار پدید آمده در مرکزی چین در شهر ووهان در اواخر سال گذشته.

(رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>