Diasporas در coronavirus دوران Part 5: الجزایر خواننده Mahdi

صادر شده در: ویرایش:

این هفته فرانسه 24 شده است به دنبال در چگونه کسانی که آمده اند به اینجا زندگی می کنند از جاهای دیگر باید مقابله طول فرانسه را دقیق coronavirus مستند. در پنجمین و آخرین قسمت از سری دیدار ما با دختر در اواخر Kabyle نوازنده Idir که در این بیماری همه گیر.

تبلیغات

خواننده Mahdi شد پیشرو فرهنگی سفیر مادری خود Kabylie و بربر زبان و نماد جامعه الجزایر در فرانسه. هنگامی که او در ماه مه در سن 70 سالگی از بیماری ربطی به Covid-19 اخبار سخت بود به معده برای بسیاری از طرفداران خود را در حال حاضر رفتن را از طریق بار تلاش.

فرانسه 24 ملاقات با Mahdi دختر Tanina Cheriet در خواننده را در خارج از پاریس. Cheriet می گوید: او و پدرش شد. “من پیدا کردم آن را بسیار دشوار است که من نمی توانستم آمده و او را به خاطر من گرفتار coronavirus,” او می گوید.

در حال حاضر که Idir رفته است او می گوید: “یکی از اصول اساسی ارزش ها است که ما در حال برگزاری است انسان خود را ارزیابی میکنید؟” او می افزاید: “او Kabyle اما او یک مرد از جهان است.”

برای تماشای این گزارش از فرانسه 24 کریم Yahiaoui, Tahar هانی و کاترین نوریس-ترنت بر روی پلیر تصویری فوق.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>