غول, از آریزونا بهار مرکز آموزش پس از بازدید کننده نمایش COVID-19 علائم

سان Francisco Giants خود را بسته اند بهار مرکز آموزش در اسکاتسدیل, آریزونا پس از کسی که در بازدید از این مجتمع به تازگی توسعه یافته خفیف, علائم کروناویروس, تیم جمعه اعلام کرد.

رئیس جمهور بیس بال عملیات Farhan زیدی گفته ورزشی فرد و اعضای خانواده به نمایش گذاشته اند علائم این ویروس هستند و در انتظار نتایج آزمون. 20 نفر دیگر شده اند که با استفاده از تسهیلات پس از آن آزمایش ویروس و نیز در انتظار نتایج. معلوم نیست بازدید کننده بود که یک بازیکن از اعضای ستاد یا شخص دیگری.

غول بازگشایی تسهیلات به بازیکنان به صورت رسمی تمرینات در ماه گذشته.

در جای دیگر در MLB فیلادلفیا فیلیز خود را بسته orlando, Florida تسهیلات پس از پنج بازیکن و سه نفر از کارکنان تایید شد به COVID-19 جمعه. تورنتو بلو جیز نیز خود را تعطیل Dunedin, فلوریدا تسهیلات پس از یک پارچ به نمایش گذاشته علائم.

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum penetrasyon testibuy instagram followersistanbul duşakabinbuy instagram followers with credit cardmobil ödeme bozdurmabuy verified stripe accountsu tesisatçısıhtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirme1xbetdizipalMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme