نیک Watney برای اولین بار در تور PGA برای تست مثبت برای coronavirus

پنج-زمان PGA Tour برنده نیک Watney روز جمعه آزمایش مثبت برای کروناویروس اولین بازیکن با تایید عفونت پس گلف از سر گرفته و برنامه های آن در هفته گذشته.

Watney یک ساکرامنتو بومی خارج از RBC میراث در هیلتون رئیس جزیره S. C. و باید خود جدا برای حداقل 10 روز زیر تور پروتکل های.

در این دوره روزنامه سیمپسون شات 6-تحت-par 65 به بهبود به 12-تحت 130 خوب برای یک شات سرب بیش از Bryson DeChambeau (64) و کوری Conners (63). رعد و برق نورد از طریق این جزیره در اواخر بعد از ظهر و متوقف بازی.

Jordan Spieth به حال خوب دیگر پایان با دو birdies بیش از گذشته خود چهار حفره اما همه که انجام شد نجات 70. او شش ، Rory McIlroy (65) ساخته شده از برش با یک شات به یدکی.

NHL: کانادا تایید کرده است NHL بازگشت-به-بازی بازی های پیشنهادی است که می تواند منجر به یک یا بیشتر از شهرهای شمال مرز خدمت به عنوان میزبان سایت برای لیگ 24-تیم حذفی فرمت.

در ضمن Tampa Bay Lightning بسته امکانات خود را پس از سه بازیکن و “اعضای هیات اضافی” آزمایش مثبت برای coronavirus.

بیس بال: دوقلوها مینه سوتا حذف یک مجسمه از مالک سابق Calvin گریفیث در هدف زمینه خود را با استناد به اظهارات نژادپرستانه در سال 1978 و گفت: این تیم دیگر نمی تواند “سکوت.”

گریفیث نقل مکان کرد واشنگتن سناتور به مینه سوتا برای 1961 فصل و حق رای دادن تغییر نام داد ، طی یک سخنرانی در ایالت مینه سوتا به وسکا باشگاه لاینز در سال 1978 او گفت: او تصمیم گرفت به حرکت “زمانی که متوجه شدم شما تنها 15,000 سیاه پوستان در اینجا” مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد در آن زمان است.

• سابق یک پارچ ژاک نیل انداخت یک ضربه توپ برای شش نوبت منجر به Seibu شیرها بیش از هوکایدو Nippon-ژامبون مبارزان 3-0 به عنوان بیس بال ژاپن آغاز شد و پس از سه ماه تاخیر ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

نیل شد Seibu خارجه اولین روز افتتاحیه استارتر از تایوان Kuo تای-یوان در سال 1995.

همه 12 تیم بودند در عمل بدون زنده طرفداران; سابق بالتیمور All-Star outfielder آدام جونز رفت 0-برای-3 در اولین بازی خود را برای Orix گاومیش یک 9-1 از دست دادن به توهوکو Rakuten عقاب طلایی; در Tokyo Dome, Yomiuri شکست Hanshin ببر 3-2, غول’ 6,000 th پیروزی دوستیابی از سال 1934.

• Albert Pujols گزارش پرداخت حقوق لس آنجلس فرشتگان ” furloughed کارکنان در زادگاه خود در جمهوری دومینیکن برای پنج ماه که به مقدار حدود $180,000.

فوتبال: یک گروه از لیگ برتر فوتبال بازیکنان تشکیل یک ائتلاف به آدرس نژادی و بی عدالتی در لیگ و در, فوتبال و سعی کنید به تاثیر مثبت جوامع است.

• در اروپا, پل پوگبا بلافاصله تاثیر خود را در بازگشت از عمل جراحی, درآمد یک پنالتی تبدیل توسط برونو فرناندز که بهبود برای منچستر یونایتد 1-1 قرعه کشی در تاتنهام در لیگ برتر انگلیس; در لیگ اسپانیا بارسلونا برگزار شد در سویا به یک 0-0 قرعه کشی.

بستری: Alex Zanardi مسابقه ماشین قهرمان که انتقال به یک مدال طلا Paralympian پس از از دست دادن هر دو از پاها به شدت مجروح شد در یک handbike مسابقه و تحت عمل جراحی مغز در بیمارستان سینا در ایتالیا.

دادگاه: یک قاضی فدرال را رد کرد و یک تبعیض جنسی دعوی علیه این دانشگاه سنت جوزف است که متهم به تالار مشاهیر بسکتبال مردان مربی جیم Calhoun از آزار و اذیت.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>