روز جهانی پناهندگان: Exiled ایرانی بنیانگذاران ‘مصوبات باشگاه’ در پاریس

صادر شده در: Modified:

در اوایل 2018, روزنامه نگار پاکستانی طاها صدیقی فرار میهن خود پس از فرار یک آدم ربایی تلاش. دو سال بعد او و عکاس خبری, همسر, سارا فرید باز کرده اند “در مصوبات باشگاه” در پاریس – که در آن مخالفان از سراسر جهان خوش آمدید به آشکارا صحبت می کنند ذهن خود را. فرانس 24 گزارش.

تبلیغات

نورالدین یک نوازنده از سودان, Asser یک روزنامه نگار و پناهندگی سیاسی-سالک از سوریه و بروس آمریکایی است شاعر هنرمند و فیلمساز که توصیف خود را یک “ناراضی از غیر خلاق جهان”. همه آنها به طور منظم در “ناراضی باشگاه” در پاریس که باز شد در شروع سال در یک پیشنهاد برای ایجاد یک محیط امن و باز کردن فضا برای جهان مخالفان با هدف ایجاد یک جامعه دانست.

“کسی که نیاز به اتصال همه آنها را و “مخالف باشگاه’ سعی خواهد کرد برای انجام این کار است. [را] به دست آوردن تجربه از همه و پس از آن را که با هم و مردم را آگاه است که به عنوان یک تبعید مخالف به این معنا نیست که شما همه به تنهایی. شما باید یک جامعه است که می تواند از شما حمایت کنند.”

برای تماشای گزارش کامل لطفا با کلیک بر روی پلیر بالا.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>