پلیس بریتانیا اعلام مرگبار خواندن دارویی و نقدی ‘تروریسم’

صادر شده در: Modified:

پلیس بریتانیا روز یکشنبه گفت: آنها درمان سلاح سرد و ولگردی و قانونی شکنی که در آن تنها ضارب کشته شدن سه نفر در یک پارک در جنوب زبان انگلیسی شهرستان از خواندن به عنوان یک “تروریسم حادثه”.

تبلیغات

“ضد تروریسم پلیس در حال حاضر می تواند تایید کند که سلاح سرد حادثه ای که در خواندن شب گذشته (20/6), در حال حاضر اعلام شده است که یک حادثه تروریستی,” دره رودخانه تیمز پلیس در بیانیه ای گفت.

این دره رودخانه تیمز نیروی انتظامی گفت: ماموران بازداشت 25 ساله و مرد محلی در صحنه و آنها به دنبال نه برای هر کس دیگری.

“وجود دارد هیچ اطلاعاتی نشان می دهد که وجود دارد بیشتر در معرض خطر را به عموم” کارآگاه رئیس سرپرست Ian Hunter گفت در روز یکشنبه.

رسانه های بریتانیا پیشتر گزارش داد که پلیس مظنون تروریستی انگیزه و مرد دستگیر شد, لیبی. پلیس را تایید نمی کند که یا انتشار مظنون نام.

نخست وزیر بوریس جانسون گفت: “افکار با تمام کسانی که تحت تاثیر این حادثه هولناک در خواندن”.

خشونت فوران حدود 7ساعت به عنوان خانواده و دوستان برخوردار بودند گرم شب آفتابی در Forbury باغ پارک در خواندن یک شهر در حدود 200 ، 000 ساکنان 40 مایل (64 کیلومتر) غرب لندن است.

شاهدان گزارش دادند که پلیس و هلیکوپتر فرود در پارک. در عرض چند دقیقه پلیس به حال مسدود کردن چندین جاده و دو هوا آمبولانس فرود آمد در این نزدیکی هست.

مربی شخصی لارنس مخمر گفت: پارک پر بود از گروه های اجتماعی در این چمن که “یکی تنها فرد راه می رفت از طریق ناگهان فریاد زد: برخی از کلمات نامفهوم و رفت و در اطراف یک گروه بزرگ از حدود 10 تلاش برای چاقو زدن به آنها”.

“او با چاقو به سه نفر از آنها به شدت در گردن و زیر بازوها و سپس برگشتند و شروع به در حال اجرا به سمت من و ما تبدیل شده و شروع به در حال اجرا” مخمر گفت. “هنگامی که او متوجه شد که او نمی تواند گرفتن ما او تلاش برای چاقو زدن به یک گروه دیگر. او کردم یک نفر در پشت گردن و سپس هنگامی که او متوجه شد همه شروع به اجرا می زد پارک.”

پلیس گفت که “تعدادی از مردم مجروح شدند و به بیمارستان منتقل شده. متأسفانه سه نفر از این افراد فوت کرد و یکی دیگر از سه متحمل آسیب های جدی”.

سلطنتی برکشایر بیمارستان در خواندن آن گفت: درمان شد دو از تلفات این حادثه.

این حادثه ساعت پس از یک زندگی ماده تظاهرات در Forbury باغ اما پلیس گفت: هیچ ارتباط بین این حمله و اعتراض.

Nieema حسن, یکی از سازمان دهندگان از روز شنبه در اعتراض گفت: تظاهرکنندگان ترک کرده بود در زمان خشونت رخ داده است. در پست های رسانه های اجتماعی او گفت که او بود “دعا برای افرادی که مبتلا هستند. من امیدوارم که آنها خوب است.”

بریتانیا رسمی تهدید تروریسم سطح می ایستد در “قابل توجهی” وسط سطح پنج پله مقیاس معنای حمله به احتمال زیاد است.

آن را قبلا ایستاده بود یک درجه بالاتر برای چندین سال. این کشور شده است در برخورد با یک سری از حملات خشونت آمیز در سال های اخیر از جمله یک بمب گذاری انتحاری در یک کنسرت آریانا گراند در منچستر در سال 2017 که به کشته شدن 22 نفر و دو مرگبار خودرو و حملات چاقو در لندن در همان سال است.

هواپیمایی کارگر کارلوس گارسیا پاسکوال بود در راه رفتن به خانه اش در نزدیکی Forbury باغ زمانی که وسایل نقلیه اضطراری و افسران پلیس فرود آمد. او گفت: آن را “هرج و مرج” به عنوان پلیس فریاد زد و مردم را به ترک این منطقه است.

“ما نمی دانیم که اگر آن را یک وضعیت مانند در لندن اتفاق افتاد چند سال پیش که در آن حمله بودند در شل” او گفت:. “Forbury باغ صلح آمیز بسیاری از خانواده ها وجود دارد با بچه های خود را به بازی پیک نیک. به درک که اتفاق افتاده در Forbury باغ است که واقعا سخت به این باور.”

(FRANCE 24 با آسوشیتدپرس و رویترز)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>