اسپانیا بازگشایی مرز با فرانسه به عنوان کشور بیشتر برطرف Covid-19 محدودیت

صادر شده در: Modified:

ترافیک جریان دوباره در سراسر اسپانیا در مرز با فرانسه روز یکشنبه به عنوان آخرین سخت اسپانیایی coronavirus محدودیت های معرفی شده در مارس کاسته شد.

تبلیغات

نخست وزیر پدرو سانچز اوایل این ماه اعلام کرد که مادرید را حذف مرز چک با بسیاری از دیگر کشورهای اتحادیه اروپا از ژوئن 21, هنگامی که آن حالت اضطراری نیز به پایان رسید.

اسپانیا شده است یکی از بدترین کشورها را تحت تاثیر قرار درد و رنج بیش از 28 ، 000 مرگ و میر با اقتصاد و به خصوص بخش های کلیدی صنعت گردشگری را ویران کرد.

“امروز صبح من اولین مشتری در فروشگاه که در آن من معمولا وجود دارد اما به زودی در مورد 10 نفر پشت سر من گفت:” دانیل فرشته-Nielleville یک بازنشسته زندگی می کند که در پرپینان در نزدیکی مرز اما مغازه ها در اسپانیا که در آن ارزان تر است.

مادرید و بارسلونا و مناطق مربوطه خود را به شدت ضربه و باقی مانده تحت ونرخ محدودیت برای طولانی تر از جاهای دیگر است.

روز یکشنبه خبرگزاری فرانسه به خبرنگاران در Perthus عبور از نزدیکی انتهای شرقی مرز دیدم ماشین عبور از هر دو روش هر دو یا سه دقیقه با رفتن از اسپانیا به فرانسه.

وجود دارد بدون چک از نیمه شب و ترافیک جریان آزادانه.

اسپانیایی ها مجاز به ترک خانه و مناطق

دولت اسپانیا در روز شنبه اعلام کرد که از روز شنبه از کشورهای عضو اتحادیه اروپا شهروندان و کسانی که از گذرنامه-رایگان شنگن منطقه خواهد اجازه داده شود آزادانه به اسپانیا با 14 روز قرنطينه مورد نیاز است.

اما پرتغال گفته است: “حفظ مرز خود را با اسپانیا بسته تا ژوئیه 1.

با لغو وضعیت اضطراری اسپانیایی ها نیز مجاز به سفر خارج از خانه خود را در منطقه برای اولین بار پس از مستند تحمیل شد در مارس 14.

“من یک کمی ترس به سفر من محتاط باقی می ماند گفت:” آلبا Bartolome, 22 بود که در انتظار یک قطار به مورسیا از مادرید اصلی اتچا ایستگاه.

در “جدید normal” اسپانیایی ها را مجبور به پوشیدن ماسک در فضاهای محصور حفظ اجتماعی فاصله 1.5 متر (پنج متر) در حالی که دسترسی به استخر و سواحل و هتل ها و رستوران ها محدود خواهد شد درآمده است.

“ما هنوز هم آسیب پذیر’

حدود 600 وزارت بهداشت کارکنان در عین حال نظارت بر فرودگاه ها به بررسی اطلاعات شخصی و متوسط از ورود مسافران خارجی.

پزشکان به بررسی هر گونه موارد مشکوک.

سانچز هشدار داده بود اسپانیایی ها در روز شنبه به اجازه گارد خود را.

“ما هنوز آسیب پذیر است. ما باید مراقب باشید و به دنبال شدت سلامت اقدامات,” او گفت:.

از ژوئیه 1 اسپانیا را به طور کامل باز کردن تمام مرزهای خود.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>