اتحادیه اروپا و چین نشست باز می شود در بحبوحه تنش ها بر سر تجارت coronavirus و هنگ کنگ

صادر شده در: ویرایش:

چین و اتحادیه اروپا برگزار خواهد شد در نشست فیلم شنبه تنشها میان بیش از تعرفه های جدید در شرکت های چینی و پکن اقدامات در هنگ کنگ و همچنین نگرانی هایی است که پکن را خرید تا شرکت های اروپایی ضعیف توسط Covid-19 بحران است. این مذاکرات در برابر پس زمینه از افزایش bellicose شعارهای نسبت به چین از ایالات متحده است.

تبلیغات

چینی رهبران و مقامات اتحادیه اروپا برگزاری یک نشست فیلم شنبه با افزایش تنش بیش از تعرفه های جدید با هدف قرار دادن شرکت های چینی و اروپایی ناآرامی در پکن ابراز وجود در صحنه جهانی است.

سران اتحادیه اروپا اصلی موسسات را مورد بحث coronavirus با رهبران چینی پس از بروکسل خشم پکن را متهم آن یک کمپین دروغ در اطراف این بیماری همه گیر.

اتحادیه اروپا خواهد شد توسط رئیس شورای اروپا چارلز میشل و کمیسیون اروپا سر Ursula von der Leyen.

برتر لی کچیانگ خواهد بود که اصلی چینی نماینده و رئیس جمهور چین نیز انتظار می رود به ایجاد یک بیانیه ویدئویی.

چین و اتحادیه اروپا هر دو می گویند آنها می خواهند برای تقویت روابط, اما رابطه است و پیچیده در یک زاغه از اختلافات در موضوعات اعم از تجارت و سرمایه گذاری قوانین حقوق بشر و امنیت ملی است.

پکن سفیر اتحادیه اروپا هفته گذشته گفت که روز دوشنبه مذاکرات فرصتی برای ایجاد روابط “بیشتر سازنده و اساسی با تصرف فرصت و پرداختن به چالش ها”.

اما او در مترو بروکسل بیش از برنامه ریزی برای قوانین سخت تر برای به شدت یارانه شرکت های خارجی که در خصوص هدف شرکت های چینی گفت: اتحادیه اروپا نمی شد تمرین باز بودن آن موعظه به دیگران است.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال یک کبودی جنگ تجاری با چین و هشدار داد در هفته گذشته از “کامل ترین جدایی” در حالی که نشان می دهد این رمان coronavirus است که گاهی اوقات به نام “کونگ آنفولانزا” در تطبیق در چین است.

اتحادیه اروپا گرفته است یک رویکرد متعادل تر ، characterising چین به عنوان یک “سیستمیک رقیب” و رقیب بلکه به عنوان یک شریک در برخی از مسائل. بلوک سیاست خارجی رئیس جوزپ Borrell خواسته است یک سخت سر رویکرد است.

در مذاکرات با وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo هفته گذشته Borrell پیشنهاد گفت و گو با واشنگتن با هدف جعل مشترک اطلس مقابل در برابر پکن — هر چند او همچنین تاکید کرد که اتحادیه اروپا باید به دنبال منافع خود و نه به سادگی پا آمریکایی خط.

حقوق بشر

بلوک به دنبال چالش چین در مسائل مربوط به حقوق بشر مانند تبت و هنگ کنگ که در پایتخت های اروپایی بسیار نگران پکن پیشنهاد جدید امنیتی قانون است.

روز جمعه اتحادیه اروپا خواستار آزادی فوری یک وکیل حقوق بشر زندانی برای “تحریک به براندازی دولت قدرت” پس از سرودن یک نامه سرگشاده خواستار اصلاحات در قانون اساسی.

اما در حالی که چنین تماس گاهی اوقات تحریک پکن آنها انجام داده اند هیچ چیز به تغییر و چین و البته از آن است که انتظار نمی رود به تکان دادن در روز دوشنبه.

Cui Hongjian از چین موسسه مطالعات بین المللی گفت: مسئولان امر دفاع از موقعیت خود را در هنگ کنگ و توضیح نیاز به قانون جدید — به عنوان وزیر خارجه وانگ یی را در مذاکرات اخیر با همتایان اروپایی.

اتحادیه اروپا در تلاش برای ایستادن به رئیس جمهور یازدهم را به طور فزاینده ای قاطعانه چین شده اند مانع از فقدان وحدت در میان 27 عضو بسیاری از آن شده است به استقبال پشتکار توسط غول های آسیایی.

نشست وزرای خارجه اتحادیه اروپا در ماه گذشته اختصاص داده شده به چین مشخص شده بلوک مبارزات — Borrell ابراز “نگرانی شدید” در پکن امنیتی سرکوب در کنگ Hong اما گفت: تحریم تمام شد اما از این سوال.

تجارت و سرمایه گذاری

کمیسیون اروپا, اتحادیه اروپا اجرایی arm اعلام کرده است برنامه ای برای قانون جدید با هدف اطمینان از شرکت های خارجی با حمایت سنگین دولت یارانه نمی تحریف رقابت در اروپا است.

خاص وجود دارد نگرانی در مورد شرکت های چینی موجد خسارت در به خرید شرکت های اروپایی ضعیف coronavirus باعث رکود است.

به طور خاص هدف قرار دادن چین در رسیدن به جهانی اتحادیه اروپا در روز دوشنبه هفته گذشته اعمال بی سابقه تعرفه چینی یارانه به صادرکنندگان و نه کسانی که در خود چین.

اندازه گیری درگیر اتحادیه اروپا-واردات از مصر شیشه-الیاف پارچه های که ساخته شده توسط شرکت های تابعه از دو شرکت های چینی.

این اولین بار بود که اتحادیه اروپا در زمان هدف در یارانه اعطا شده توسط یک کشور به صادرکنندگان واقع در دولت دیگر.

در همین حال ایران به سمت چین و اتحادیه اروپا قرارداد سرمایه گذاری باقی می ماند در یک وقفه با وجود یک تعهد مشترک به سعی کنید به جایی تا پایان سال, در ریاست اتحادیه اروپا.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>