شمارش آرا پس از Serbians رای در اروپا در پست اول-مستند انتخابات

صادر شده در: Modified:

نظر سنجی بسته شد و پس از Serbians رای دادند و یکشنبه برای انتخاب یک پارلمان جدید در اروپا در اولین انتخابات پس از coronavirus مستندات اثر در زمان سه ماه پیش با حکم محافظه کاران انتظار پیروزی راحت اکثریت.

تبلیغات

مراکز رای دهی بودند که مجهز به ماسک صورت و دست sanitisers برای استفاده توسط این کشور رای دهندگان تقریبا 6.6 میلیون, بسیاری از آنها در انتظار به جست و خیز رای گیری – تا حدودی به دلیل ترس از عفونت است.

در 2pm به وقت محلی (1200 GMT) میزان مشارکت در انتخابات بود 26.5 درصد در مقایسه با 29.7 درصد در همان مرحله از رای گیری چهار سال پیش آمار منتشر شده توسط دولت کمیسیون انتخابات نشان داد.

مردم در انتخابات می توانست تحت تاثیر تحریم برخی از احزاب مخالف که گفت رای نخواهد بود و یا نمایشگاه با توجه به رئیس جمهور Aleksandar Vucic گرفتن بیش از رسانه ها.

رای دهندگان تا حد زیادی تایید شده از تلاش های Vucic حزب حاکم به فشار برای صربستان برای عضویت در اتحادیه اروپا در حالی که حفظ روابط قوی با روسیه و چین است.

اما دولت آینده را افزایش اتحادیه اروپا و آمریکا برای فشار به رسمیت شناختن استقلال از صربستان سابق استان کوزوو یک حرکت دیده می شود به عنوان کلیدی برای ثبات منطقه.

“من امیدوارم که برای یک نتیجه خوب است. من انتظار موفقیت” Vucic گفت: پس از رای گیری. “من انتظار می رود مشارکت خوب.”

با توجه به آخرین نظر سنجی Vucic محافظه کار صربی مردم حزب (SNS) راه اندازی شد برای برنده شدن در حدود 50 درصد از آرا تقویت گسترده تصویب بیش از دولت را از دست داده و همه گیر.

Vucic ائتلاف شریک حزب سوسیالیست بود و انتظار می رود در سال دوم با حدود 10 درصد است.

مخالفت پارلمان صربستان میهنی داد (SPAS) به رهبری Aleksandar Sapic شهردار نوی Beograd, Beograd, پرجمعیت ترین شهرداری شد مخفیگاه آنان آمده است در سوم.

“من برای همه چیز برای ماندن به آنها’

Mladjan Knezevic یک بازنشسته از نوی بلگراد گفت که او رای دادند وضع موجود: “من برای همه چیز را به ماندن به عنوان آنها بودند.”

Vucic خودش است نه برای انتخابات مجدد اما احزاب مخالف تحریم رای او را متهم کرد با استفاده از موقعیت خود به عنوان رئیس جمهور برای ترویج خود.

صربستان که دارای جمعیت 7.2 میلیون دلار گزارش کرده است 12,894 تایید موارد Covid-19 و 261 مرگ و میر. آن را در میان اولین کشورهای اروپایی شروع به باز کردن مرزهای خود در 22 مه و همه مستند محدودیت را از آنجا برداشته شده است.

تحلیلگران و نظرسنجی گفت که نگرانی های بهداشتی را به برخی از رای دهندگان در خانه به ویژه در میان بالاتر-گروه های در معرض خطر. حدود 1.2 میلیون نفر در لیست انتخاباتی باید زندگی در خارج از کشور برای سال بودند و بعید به رای دادن.

در یک مرکز رای دهی در یک مدرسه در بلگراد را زمون شهرداری رای دهندگان و انتخابات در صورت ماسک گفت: آنها کار سریع برای به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ویروس.

“بله من هستم نگران coronavirus اما تا به حال به رای … من می خواهم برای دیدن چشمه های معدنی در مجلس” Milica 26 ساله مددکار اجتماعی گفت: از طریق آبی فولاد ،

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>