T پلیس می تواند در صورت اتهام به اتهام تنه زدن مرد بی خانمان به زمین و وادار کردن خود به صورت پیاده در جنگل تپه و پس از آن دروغ در مورد آن

این Suffolk County دفتر دادستان منطقه گزارش آن در حال بررسی است و یک شرکت سابق حمل و نقل افسر پلیس احتمالا دروغ گفتن در مورد یک مارس 28 حادثه در یک جنگل هیلز busway که در آن او ممکن است راندند به پیاده رو و سپس او را نگه داشته و در آنجا با زانو خود را بر روی پشت خود را به مدت 20 ثانیه.

دا در دفتر می گوید که افسر نیکلاس Morrissey گزارش رسمی که در آن او ادعا کرد که انسان تعادل خود را از دست داده و سقوط کرد و به پیاده رو در حالی که Morrissey در تلاش بود به او یک اتوبوس “است که توسط ویدئو.”

در بیانیه ای دا راشل رولینز گفت: او نمی تمایل به اظهار نظر در مورد قبل از اینکه کسی به طور رسمی متهم شده اما این “رفتار پرسنل اجرای قانون باید برگزار شود به یک استاندارد بالاتر و نیاز به شفافیت است.”

هنگامی که حمل و نقل پلیس رهبری آغاز شد به دنبال این موضوع Morrissey استعفا داد و را دا را می گوید و اضافه کرد که فوری او برتر است که در حال حاضر در مرخصی اداری در انتظار نتیجه بررسی است.

با توجه به DA دفتر:

در آوریل 28, 2020, Morrissey گفته کشیده یک بی خانمان, مست مرد از یک MBTA اتوبوس در جنگل هیلز busway و به زور برگزار شد 63 ساله را با زانو بر پشت خود را به مدت 20 ثانیه تحت فشار قرار دادند که سر خود را به پیاده رو و بعد از آن کشیده و او را به بیرون از اتوبوس خط.

انسان که شناخته شده است به MBTA پلیس دچار خراش به چهره اش. Morrissey ثبت گزارش در این حادثه وی از سوی مامورین که انسان از دست داده و تعادل خود را در حالی که تلاش برای تف Morrissey. Morrissey گفت: او مرد را برداشت توسط شانه ها و هدایت او را قبل از انسان از طریق سقوط اتوبوس درب و ضربه پیشانی خود را بر روی پیاده رو. گزارش است و نه سازگار با تصویری از تعامل است.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>