مرد راه سریع برای به دست آوردن Faneuil سالن را تغییر نام

آن موقع ناهار من از طریق همه چیز را نکته به نکته به ارائه برخی از–آن چه بود ؟ –فکر اصلی و شوخ طبعی ؟

Winthrop مربع – Boston, Winthrop خیابان — Roxbury شهر Winthrop. جاناتان Winthrop متعلق به سه بومیان آمریکا ،

او مطمئن بود. او همچنین نوع یک, کیر, از همه سابقه تاریخی. بیایید تغییر نام میدان و خیابان; شهر احتمالا هرگز غار به فشار در مورد آن, اما این بدان معنا نیست که ما می توانید سعی کنید.

Franklin Street – بوستون شهر فرانکلین – فرانکلین متعلق به دو بردگان و کاغذ خود را فروخته آگهی برای بردگان است.

و سپس او recanted اعتقادات خود پیوست یک طرفدار الغای برده داری جامعه یا سه و آزاد دو بردگان متعلق به او. نه هر کس ظهور به جهان به طور کامل بیدار شد اما ما خوش آمدید اواخر تبدیل نیز هست.

Derne – خیابان نام, نبرد Denra – آمریکا در تلاش برای شروع به تسلط بر خاورمیانه را از طریق استعمار فعالیت.

این است که بسیار نازک حریره اما مطمئن شوید. نبرد Derna بود قاطع مبارزه در اولین Barbary جنگ که در آن barbary کشتی های دریایی اسیر کشتی های تجاری و بردگی خدمه خود را. به حدی که معاصر اخلاق را می توان به چیزهایی مانند اوایل قرن 19 استعمار قدرت مبارزه با هر یک از دیگر, من قصد دارم به سمت مبارزه با دزدی دریایی و برده داری.

کنگره خیابان – کنگره سال موفق به لغو برده داری.

لطفا رفتن به اتاق خود را و فکر می کنم در مورد آنچه شما انجام داده اند.

آدامز مربع (نام قدیمی برای سایت در مقابل Fanueil سالن) به نام ساموئل آدامز که موفق به متقاعد کردن او پسر عموی رئیس جمهور جان آدامز برای لغو برده داری.

آه من دیدن ما رها غرور است که ما در حال صحبت کردن در مورد تغییر نام همه چیز پس از نام شخصیتهای تاریخی که واقعی shitheads و در حال حاضر ما فقط در حال رفتن به بازی Calvinball با بوستون تاریخی نخبگان. من متقاعد شده پسر عموی من برای متوقف کردن با استفاده از مت; آیا این رد صلاحیت من از هر چیزی ؟

هانوفر و خیابان و شهر هانوفر – نام انگلیسی, کاخ سلطنتی که سربازان کشته Crispus Attucks و ظاهرا 4 بسیار کمتر قابل توجه بچه ها در خیابان دولت.

به توافق رسیدند. اجازه دهید آن را به نام اصلی خود را Orange Tree Lane و امیدوارم که هیچ یک از اشتباهات آن برای ادای احترام به زمان مستاجر کاخ سفید.

شهر Royalston – نام اسحاق سلطنتی – مردی که نگهداری بردگان در مدفود.

آره او همچنین shithead. من شک ما در حال رفتن به یک شهر که 99% سفید به موافقت با تغییر نام اما tally-ho!

Boylston خیابان – جاشوا Boylston از Brookline متعلق به بردگان است.

به توافق رسیدند. هیچ نظری ندارم که چرا این شهر است بنابراین با وسواس این پسر.

جکسون مربع در JP/Roxbury – خوب آره او jackarse بالاترین مرتبه است. تغییر آن است.

اشتباه جکسون. آن را پس از نام هنری جکسون انقلابی جنگ عمومی که به نظر نمی رسد که متعلق به بردگان است.

Malcolm X بلوار – نام برای یک دزد خرده که زمان در چارلستون ، ببخشید ابتدا که ما نمی تواند نگه داشتن یک مرد مسئول یک دوره که در آن او چیزی اشتباه است و در مقابل آداب و رسوم جامعه است. که نمی خواهد به سمت راست.

و این جایی است که ما در رسیدن به پایان سفر ما. چرا شما خودتان را یک “تمام زندگی” موضوع ثبت نام و چسبیدن به آن را با افتخار در حیاط جلویی خود را به طوری که شما را در زندگی واقعی همسایگان می تواند همان بینش اعتقادات خود را به عنوان ما چند ممتاز UHubbers.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>