رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اعلام کرد پس از coronavirus افزایش مالیات برای بالا بگیر

صادر شده در: Modified:

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت: روسیه از سال آینده افزایش مالیات بر بالا بگیر اولین افزایش در دهه اخير به عنوان او گذاشته اقدامات برای مقابله با اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus.

تبلیغات

پوتین گفت که از 1 ژانویه تا سال 2021 نرخ مالیات را افزایش از 13 درصد به 15 درصد بر درآمد بیش از پنج میلیون روبل ($73,000) در روسیه اولین حرکت به دور از یک تخت نرخ مالیات بر معرفی شده در سال 2001.

پرداختن به روس ها در طولانی سخنرانی تلویزیونی پوتین گفت که این کشور با آن مواجه است بزرگ و چالش های اقتصادی پس از coronavirus بیماری همه گیر و همراه محدودیت در کسب و کار.

“از سال 2001 ما تا به حال مالیات بر تخت. معرفی آن در این زمان به ما اجازه گرفتن درآمد از سایه به مالیات ساده تر,” او گفت:.

“اما در حال حاضر با کیفیت بهتر از دولت و مقدمه ای از فن آوری های دیجیتال ما می تواند گسترش بار مالیاتی در یک دیفرانسیل راه و هدایت وجوه اضافی نسبت به حل خاص و مسائل مهم” او گفت:.

این درآمد اضافی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای “درمان کودکان مبتلا به بیماری های نادر” خرید داروهای گران قیمت و بودجه جراحی های پیچیده پوتین گفت.

“در ماه گذشته بوده است یک بار عظیم چالش ها و آزمایش های دشوار” او گفت: ترسیم دیگر اقدامات برای افزایش روسیه را بهبود اقتصادی.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>