دادگاه فلسطين را دو قتل اعتقاد اما قوانین یک داور به بريدن قبل از قاضی برای پاسخ به سوالات در مورد Facebook پست در طول مذاکرات

ماساچوست دادگاه تجدید نظر حکم داد که امروز موریس موریسون یک محاکمه عادلانه است که منجر به قتل درجه دوم محکوم عکسبرداری هر دو یک چلسی راننده تاکسی و راننده جلو-صندلی مسافر در پشت سر و در سال 2013 احتمالا به این دلیل که مسافر شد و تهدید او.

اما دادگاه به دستور قاضی پرونده به مسافت حداقل یک داور از 2016 محاکمه به دادگاه بپرسید که آیا او موفق به دریافت هر گونه خارج از ارتباطات در مورد این پرونده بر اساس این واقعیت است که یکی از آنها را نگه داشته و ارسال به روز رسانی خود را به Facebook حساب داوران در طول مذاکرات به طول انجامید که حدود سه هفته است.

دادگاه تعیین می شود که در حالی که “داور یک” نادیده قاضی را به منظور بحث در مورد رسانه های اجتماعی خود را در Facebook موارد – که همچنین شامل نظرات به دفاع وکیل او نمی مانند و دادستان چه کسی به او نشان نمی دهد هر گونه تلاش توسط افراد خارج از هیئت منصفه اتاق به نفوذ تفکر خود را که گاه به گاه “نما” و یا “وای” آیکون پست در مورد چه مدت مذاکرات شد, مصرف, نمی شد این نوع از ارتباطات خارجی است که ممکن است تحت تاثیر تفکر خود را.

اما از آنجا که طول مذاکرات نشان داد دادستان ممکن است تا به حال قوی ترین موارد آن استوار بود به طور کامل بر شواهد ضمنی – و از آنجا که چندین اجتماعی-کانال های رسانه قاضی کنت سالینجر باید ملحق به موریسون درخواست پس از حکم هیئت منصفه اما قبل از صدور حکم به سوال داور یک مورد دیگر پتانسیل های اجتماعی-رسانه تعاملات در طول محاکمه و یا مذاکرات پس از یادگیری در مورد داور یک Facebook مجوز های ارسال و.

استدلال دادگاه که فقط به این دلیل که داور نگرفت واقعی ارتباطات در Facebook معنا نیست که او را نمی شنوند و از مردم در سیستم عامل های دیگر.

و چه در مورد دیگر منصفه?

ما ترک به صدا اختیار قاضی دادگاه که آیا به پرس و جو از دیگر منصفه بر اساس اطلاعات به دست آمده در استعلام از داور A.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>