لیورپول برنده شدن در لیگ برتر عنوان پایان دادن به 30 سال صبر

صادر شده در: Modified:

لیورپول را 30 سال عنوان انگلیسی خشکسالی به پایان رسید در روز پنج شنبه به عنوان آنها تایید شد به عنوان قهرمان لیگ برتر حسن نیت ارائه میدهد از دوم قرار منچستر سیتی را 2-1 از دست دادن در چلسی.

تبلیغات

لیورپول باید 86 امتیاز از 31 بازی بی نظیر 23 نقطه روشن از شهرستان.

آنها در مرگبار خود را بهترین خود را به ضرب و شتم کریستال پالاس 4-0 در آنفیلد در روز چهارشنبه با اهداف از ترنت الکساندر-آرنولد, محمد صلاح, Fabinho و Sadio Mané.

لیورپول شد آخرین قهرمانان انگلستان زمانی که آنها برنده, پیر, بخش اول عنوان در سال 1989-90 و پس از آن کاهش اقبال را دیدم منچستر یونایتد و آرسنال و سپس چلسی و منچستر سیتی به دست گرفتن قدرت است.

مدیر یورگن تیمهای اتحاد آتشش Anfield شعله هر چند و تحویل باشگاه 19th عنوان یکی از پشت قوس رقبای ایران رکورد 20 بعد از اتمام runners-up به شهرستان در یک خطر ناک عنوان قهرمانی فصل گذشته است.

با وجود Covid-19 همه گیر وادار به تعلیق سه ماه از فصل و به تأخیر انداختن لیورپول تاجگذاری آنها موفق به کسب این عنوان را با رکورد هفت بازی به فراغت.

آنها تحت الشعاع این رکورد به طور مشترک برگزار شده توسط Manchester United (2000-01) و منچستر سیتی (2017-18) که مهر و موم شده خود را, عناوین مربوطه با پنج بازی باقی مانده است.

شده است بی سابقه توقف لیورپول در دوره رکورد به سر و صدا برای اولین عنوان قهرمانی لیگ. به جای آن آنها در حال حاضر تیم اول به آسانسور آرزو جایزه در اواخر ژوئن.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>