پلیس لندن رئیس جمهور: سرکوب در خیابان غیر قانونی احزاب را به عنوان ماموران با حمله

صادر شده در: Modified:

پلیس لندن را سرکوب غیر قانونی خیابان احزاب پس از افسران تحت حمله برای دومین شب پیاپی به عنوان آنها سعی در پراکنده کردن یک unauthorisedgathering پایتخت رئیس پلیس گفت: روز جمعه.

تبلیغات

به عنوان بریتانیا آسانسور آن coronavirus مستند پلیس مجبور به مقابله با تعدادی از احزاب غیر قانونی و نمی توانید رای بدهید در سراسر کشور است.

“آن را داغ برخی از مردم را مست بیش از حد برخی از مردم فقط عصبانی و پرخاشگر هستند و برخی از آنها ساده و خشونت در لندن” رئیس پلیس Cressida, کیر, گفت:.

این تجمعات غیر قانونی بودند و نمی باید اتفاق می افتد, او گفت: هشدار: “ما خواهد آمد و آنها را به پایین.”

نظرات او آمد ساعت بعد از انگلیسی, افسران پلیس مورد حمله قرار گرفتند در ساعات اولیه روز شنبه در حالی که تلاش برای متفرق کردن غیر قانونی در پارتی شبانه در غرب لندن چنین حادثه دوم در روز به عنوان بسیاری از.

پلیس گفت: ماموران سعی در متفرق کردن بدون مجوز موسیقی رویداد در نزدیکی Colville باغ در غرب لندن یک شبه.

“اشیاء پرتاب شده است در افسران متفرق کردن جمعیت” به پلیس گفت:. “خشونت تحمل نخواهد شد.”

پلیس مجروح در Brixton غیر قانونی رویداد

قبلی شب 22 افسران پلیس بودند صدمه دیده در طول مشکل در یک غیرمجاز رویداد موسیقی در Brixton در جنوب لندن.

دو افسر و دو نفر در حزب به بیمارستان منتقل شد پس از “بدون مجوز رویداد موسیقی” در شب چهارشنبه.

چهار نفر دستگیر شدند در این حمله که پلیس شهری به عنوان “کاملا غیر قابل قبول”.

اسکاتلندیارد گفت که انجام یک “افزایش عملیات پلیس” در سراسر پایتخت برای اطمینان از وجود یک “موثر و پاسخ سریع به هر گونه گزارش و یا اختلال”.

در یک پست توییتر فرمانده بس جاوید گفت: “نقش ما این است که برای امن نگه داشتن جوامع ما و در این شب مردم می توانید انتظار برای دیدن یک افزایش حضور پلیس در مناطق که در آن ما می دانیم که این حوادث در حال وقوع است.”

افزایش حضور پلیس شد “در پاسخ مستقیم به نگرانی های ابراز شده توسط جوامع ما بسیاری از آنها ترسیده بودند و شوکه حوادثی که در خارج از خانه های خود گفت:” جاوید.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>