ده ها تن را بازداشت نموده هنگ Kongers اعتراض پیشنهادی امنیت ملی قانون

صادر شده در: Modified:

پلیس هنگ کنگ دستگیر حداقل 53 نفر در روز یکشنبه پس از لغو کردند فوران طول نسبتا مسالمت آمیز در اعتراض به برنامه ریزی امنیت ملی قانون اجرا شده توسط سرزمین اصلی چین به دولت است.

تبلیغات

مسلح پلیس ضد شورش بودند در حال حاضر به عنوان یک جمعیت چند صد نقل مکان کرد و از اردن به مونگ کوک در كولون منطقه عملیات چه بود در نظر گرفته شده به عنوان یک “تظاهرات سکوت” در برابر برنامه ریزی شده در قانون است.

این شعار و شعارهای فریاد می شد نسبت به پلیس و بعد از آن لغو کردند شکست در مونگ کوک باعث شد پلیس به استفاده از اسپری فلفل به زانو در آوردن قطعات از جمعیت است.

پلیس هنگ کنگ گفت: در Facebook که 53 نفر دستگیر شده و به اتهام غیر قانونی مجمع و اضافه کرد که قبل از آن برخی از معترضان تلاش برای محاصره جاده ها در این منطقه است.

پیشنهادی امنیت ملی در قانون مطرح شده است و نگرانی در میان هنگ کنگ دموکراسی فعالان و برخی از دولت های خارجی که در پکن است که بیشتر فرسایش گسترده استقلال وعده داده که بریتانیا دست به خاک بازگشت به چین در سال 1997.

“دولت می خواهد به ما خفه شو و به پا زدن ما را” یکی از معترضان روی چان, 44 گفت. “ما باید ایستادگی و اعتصاب کردن همه کسانی که محروم هنگ کنگ مردم را به آزادی است.”

چین گفته است این قانون خواهد شد هدف تنها یک گروه کوچک از مشکل را به عنوان آن می پردازد تجزیه طلبی, براندازی, تروریسم و دخالت خارجی در هنگ کنگ است.

چین در کنگره ملی خلق ایستاده کمیته بررسی پیش نویس این لایحه در یکشنبه, با توجه به رسانه های دولتی صدای آمریکا.

یکشنبه رویداد یک روز پس از هنگ کنگ پلیس حاضر مجوز سالانه مارس معمولا برگزار می شود در تاریخ 1 ژوئیه به مناسبت تحویل سال 1997 با استناد به ممنوعیت اجتماعات بزرگ در میان coronavirus بیماری همه گیر.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>