پس از موج سبز در انتخابات محلی فرانسه است که در سمت چپ در مسیر بازگشت?

در سراسر کشور در انتخابات محلی روز یکشنبه در فرانسه شاهد موج سبز شستشو از طریق مارسی لیون استراسبورگ و بوردو در حالی که سوسیالیستی امتیازهای به ثمر رساند انتخابات مجدد در پاریس, نانت لیل و رن. نتایج تنفس جدید امید به چپ در مرحله ملی پس از طلسم طولانی در سیاسی برزخ.

تبلیغات

ناگهان چپ در فرانسه مجاز به خواب دوباره. پس از برنده شدن در این روز در اکثر شهرهای فرانسه روز یکشنبه در اجرا کردن انتخابات طولانی تاخیر توسط coronavirus شیوع چپ می توانید اجازه دهید خود را فراموش نکنید حداقل برای یک شب انتخابات خود را تاریخی و زیان در سال 2017.

که بهار میانه تازه وارد امانوئل پاکسازی – که در خدمت به عنوان یک Élysée کاخ مشاور سوسیالیستی وقت فرانسوا اولاند و سپس به عنوان وزیر اقتصاد – خود را به اتمام صعود به ریاست جمهوری. اما سوسیالیست نامزد Benoît Hamon, متفقین با سبز اروپا Écologie-Les های سبز (EELV), حزب, سقوط از انتخابات ریاست جمهوری اولین دور ناشناس 6.36 درصد آرا در یک غرش شکست برای جریان اصلی چپ. حزب سوسیالیست از دست داد به یاد ماندنی 250 کرسی در شورای امنیت است که به دنبال در حالی که EELV شد جاروب کردن از پایین مجلس شورای ملی در دسترس نباشد.

اما سبزها تا به حال کمی به حسادت رقبای یکشنبه شب. در حالی که EELV اجرا کرده بود تنها در یکی از شهرستان های بزرگ در فرانسه گرونوبل پس از آخرین انتخابات محلی در سال 2014 این حزب chalked یک شهرستان در سالن پس از دیگری در این انتخابات: لیون استراسبورگ بوردو (محافظه کار bastion برای 73 سال) تور انسی کردن & ndash پواتیه و در انتظار رای تازه انتخاب نمایندگان شهرستان در روز جمعه حتی شاید مارسی.

هرگز تا به حال در فرانسه سبز شناخته شده از جمله موفقیت در شهرداری صندوق های رای است. یک سال پس از خود را قوی نشان میدهد در سال 2019 را در انتخابات پارلمان اروپا در یک شب که دیدم سبز موج رفت و برگشت در سراسر اتحادیه اروپا از محیط زیست’ نوظهور وضعیت در قلب چپ است که در حال حاضر به خوبی تثبیت.

این EELV نامزدهای’ پر زرق و اجرای همه بیشتر دیدنی و جذاب دانستن آنها برای بیشتر قسمت ها نه نام خانواده است و آنها اغلب در برابر اتحاد شکل گرفته بین محافظه کار Les Républicains و پاکسازی را میانه La République en Marche ،

چند حتی در میان EELV برنج را wagered در Pierre Hurmic پیروزی بوردو در برابر یک چنین اتحاد و سرنگونی یک وقت طولانی-ائتلاف با حزب محافظه کار نخست وزیر سابق آلن Juppé که زد این شهر برای 22 سال است.

در استراسبورگ بیش از حد, این سبزی می تواند مشروع ترس که میانه رو-محافظه کار داد ممکن است بهتر از دور اول منجر آنها تا به حال ساخته شده راه بازگشت در ماه مارس به ویژه پس از مدیریت به مهر و موم اتحاد با سوسیالیست های محلی. اما EELV را جین Barseghian خرد, رقابت, برنده شرقی شهر برای سبزها با هشت امتیاز.

“چه خواهد شد تمایل برای بتن و محیط زیست در عمل است که پیشنهاد راه حل برای رفت و آمد, مسکن, مواد غذایی, چگونه به بازسازی اقتصاد محلی” سبز MEP Yannick Jadot که منجر EELV لیست در سال گذشته اتحادیه اروپا انتخابات گفت: TF1 در روز یکشنبه.

مشترکات بیش از تفاوت

اما فراتر از به اصطلاح موج سبز در روز یکشنبه, شب, نگاهی نزدیک تر به محیط زیست نامزدهای برنده نشان می دهد که آنها ممکن است توسط اتحاد جعلی با حزب سوسیالیست های چپ La France Insoumise فرانسه حزب کمونیست و سوسیالیستی Hamon را Génération.s ،

به تنهایی EELV آسیب پذیر به شکست در لیل که در آن سبز نامزد استفان Baly از دست رفته توسط یک تعداد انگشت شماری از آرا برنده شدن تالار شهر و دور از سوسیالیستی سنگین وزن Martine Aubry.

“در حال حاضر و 2022 برای اواسط نظر در بین اجازه دهید در ادامه به کشت آنچه ما مشترک است بیش از جزمی تفاوت” گفت: EELV حزب رئیس Julien شاخه فرعی رودخانه. سبزی رهبر به احتمال زیاد تا به حال در ذهن مورد EELV نامزد میشل Rubirola در مارسی. او در ابتدا به حالت تعلیق از حزب برای داشتن رد منطق خود به آن مراجعه به تنهایی قبل از استخراج پشتیبانی پس از شکوه اولین دور رای گیری در ماه مارس در قدرت از جناح چپ اتحاد است.

حزب سوسیالیست نیز در حال یک شب بسیار خوب. Anne Hidalgo برنده انتخابات مجدد در پاریس, در حالی که سوسیالیستی امتیازهای همچنین غالب در شهر نانت رن دیژون و لومان و حزب برنده تالار شهر و دور از سابق سوسیالیستی در مونپلیه.

یکشنبه شب نتایج همچنین پشتیبانی کردن رهبر حزب سوسیالیست Olivier Faure که پس از گرفتن سکان در سال 2018 است دفاع و پشتیبانی چپ-کنار پیوستن به نیروهای. با دو سال قبل از انتخابات ریاست جمهوری Faure به وضوح امیدوار است این انتخابات محلی علامت گذاری نقطه عطفی برای سیاسی چپ و اقبال.

“حرکت عظیم در حال ساخت در سراسر فرانسه” ممنوعیت رفت و آمد اعلام کرد. “همه از چپ و کارشناسان محیط زیست در حال به ثمر رساند توانمند پیروزی. این چیزی است که اتفاق می افتد. ما چیزی در حال ظهور در این کشور, اجتماعی و زیست محیطی بلوک است که ما باید در حال حاضر تحکیم.”

سبزی کمتر موفق در خارج از مناطق شهری

رهبران مختلف جناح چپ نیروهای سیاسی در این کشور ساخته شده مشابه سخنان روز یکشنبه, شب, هر, ساخت بسیاری از به اشتراک گذاری از کانون توجه است.

“دموکراتیک نفس هوای تازه برای آب و هوا و عدالت اجتماعی مسائل ممکن است با کارشناسان محیط زیست و چپ” Génération.s سخنگوی بنیامین لوکاس گفت: در توییتر. “بیایید برابر کار آماده بیایید با هم به رالی برای تغییر در سال 2022” او هنوز توییتی.

“این یک نقطه عطف برای بیشتر عدالت اجتماعی و بیشتر محیط زیست گفت:” حزب کمونیست رئیس Fabien روسل حتی به عنوان حزب از دست Saint-Denis سنتی کمونیست سنگر و استحکامات شمال پاریس به یک سوسیالیست. “با وجود ثبت شرکت, سیگنال ارسال شده به رئیس جمهور و دولت او روشن است: فرانسوی ها نمی خواهند سیاست های خود را نه در شهر و نه در کشور است.”

حزب سوسیالیست سخنگوی Pierre Jouvet آن را به نام “اولین پیروزی بزرگ برای چپ در هشت سال” از اولاند در انتخابات ریاست جمهوری در سال 2012 است. “مسئله این نیست که آیا سبزی یا سوسیالیست به دست آورد. ما نشان داد که هنگامی که ما به هم ملحق شوند و ما قادر به استنباط امید. این باید اولین مرحله از بازسازی یک جناح چپ قادر به برنده شدن در 2022,” Jouvet اضافه شده است.

سمت چپ خواهد بود عاقلانه ای نیست اما به پایه های بالقوه ملی و سیاسی پویا در نتایج انتخابات محلی. اخیر Ifop-Fiducial نظرسنجی حمایت از تست پیش از سال 2022 انتخابات ریاست جمهوری دیدم EELV را Jadot به ثمر رساند تنها هشت درصد در دور اول. و به عنوان Émeric Bréhier که سر رصدخانه سیاسی زندگی در ژان ژورس بنیاد گفته های سبز’ عملکرد “بسیار کمتر خوب در خارج و یا در مناطق اطراف شهرهای بزرگ”.

این مقاله اقتباس شده از نسخه اصلی در فرانسه.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>