Anne Hidalgo سوسیالیستی شهردار پاریس که جنگ برپا برابر اتومبیل های

صادر شده در: Modified:

Anne Hidalgo, انتخاب مجدد شهردار پاریس در روز یکشنبه اسپانیایی-متولد سوسیالیستی که برپا کرده تفرقه اما بلند پروازانه کمپین به فشار ماشین خارج از مرکز پایتخت فرانسه.

تبلیغات

Hidalgo 61 شد در سال 2014 اولین زن به سر, فرانسوی, سرمایه شهرداری است که تا به حال یک بار شده سیاسی پرشی برای اواخر رئیس جمهور ژاک شیراک.

او سرسختانه از طریق صفوف افزایش با وجود داشتن شده است گفت: به عنوان یک دختر که ریشه اسپانیایی خواهد برای همیشه لطفا برای نگه داشتن پشت خود را.

حفظ پاریس شهردار موقعیت است افزایش چپ در فرانسه پس از آن ملال انگیز در سال 2017 انتخابات ریاست جمهوری.

به عنوان شهردار, Hidalgo تحت فشار قرار دادند تا به منظور کاهش استفاده از اتومبیل در پایتخت و افزایش دوچرخه سواری.

او کاهش خطوط و محدودیت سرعت بسته کردن ده ها تن از خیابان به ماشین به طور کامل.

در آخرین مبارزات انتخاباتی او پیشنهاد کرده است که تبدیل 60,000 کنار فضاهای پارکینگ به دوچرخه سواری خط.

اما این حرکت ثابت شده بحث برانگیز در میان بسیاری از رانندگان که شکایت این شهرستان دائمی سایت ساختمان.

مدعی پیروزی در یکشنبه, Hidalgo تشکر شده پاریسی برای انتخاب “پاریس که تنفس پاریس است که حاضر به زندگی در بیشتر دلسوز شهرستان که برگ هیچ کس کنار جاده.”

هیدلگو نیز متعهد به بهبود بهداشت در این شهرستان گرفتار موش تخت اشکالات و خیابان های کثیف.

او ناموفق چلنجر اگنس Buzyn از رئیس جمهور امانوئل پاکسازی جمهوری در حرکت (LREM) حزب توصیف پاریس در طول مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان “وحشیانه برای ساکنان آن شهر که وضعیت رو به وخامت گذاشته است”.

هیدلگو اتحاد بهداشت گفت: نیاز سالانه €1 میلیارد دلار ($1.12 میلیارد دلار) بودجه شهرستان.

یکی دیگر از چالش آسمان بالا هزینه های مالکیت رانندگی برخی از 12,000 نفر از اروپا متراکم ترین شهرستان در هر سال.

هیدلگو قول داده است که عمده سرمایه گذاری در مسکن ، حمل و نقل و فضای سبز به دنبال معکوس کردن طبقه متوسط و طبقه کارگر مهاجرت به حومه شهر.

‘چالش’

هیدلگو متولد شد و در سن فرناندو یک شهر در اندلس, اسپانیا, به, برق, پدر و مادر کسی که مشغول به کار به عنوان یک خیاط.

دو سال بعد خانواده اش نقل مکان کرد به لیون در شرق فرانسه – Ana شد آن و تابعیت آمد زمانی که او 14.

“یک روز در درجه دوم معلم من به من گفت:” کوچولو دختران اسپانیایی را ندارد آن را به بالای کلاس.’ که تنها من می خواهم را به چالش” هیدلگو گفت: Parisien روزنامه در ماه مارس است.

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه هیدلگو تا به حال حرفه ای به عنوان یک بازرس کار قبل از تبدیل شدن به یک مشاور سابق وزیر کار Martine Aubry معمار فرانسه 35 ساعت کار در هفته است.

هیدلگو شد معاون شهردار پاریس در سال 2001 پس از او برگزار شد از 13 سال تا ادعا کار بالا در یکی از شهرستانها بیشترین بازدید – برد با قانع کننده 55 درصد از دور دوم رای.

داشتن مجبور به تحمل طعنه از او مخالفان سیاسی در مورد او متواضع ریشه ها و عدم پاریس ریشه هیدلگو شناخته شده است به نقل قول سخنان نویسنده Sacha Guitry: “بودن در پاریس است که در مورد متولد در پاریس آن است که در مورد تولد وجود دارد.”

بازی های المپیک در افق

هنگامی که او در نهایت پدید آمده از سایه او همکار سوسیالیستی سلف Bertrand Delanoë در سال 2014 تصدی او به عنوان شهردار پاریس آغاز شد و با غسل تعمید از آتش است.

در ژانویه 2015 جهادی خللی کاریکاتوریست و روزنامه نگاران در پاریس دفاتر روزنامه طنز شارلی ابدو در فرانسه.

فقط 10 ماه بعد از 130 نفر کشته شدند در پاریس زمانی که افراد مسلح و بمب گذاران انتحاری از دولت اسلامی جهادی گروه حمله, میله, رستوران ها سالن کنسرت و Stade de France ملی ورزشگاه.

پس از آن در سال گذشته به ارمغان آورد یکی دیگر از ضربه هنگامی که آتش تا حدی نابود نوتردام کلیسای جامع محبوب monument ذاتی پارچه بسیار پاریس.

اما وجود داشته اند پیروزی های بیش از حد: در سال 2017 پاریس بود تاج میزبان بازی های المپیک تابستانی 2024 که هیدلگو باید در حال حاضر ریاست.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>