سپتامبر محلی-جشنواره غذا در Greenway لغو شد به دلیل, خوب, شما می دانید که چرا

پایدار کسب و کار شبکه اعلام کرد امروز آن را لغو بوستون محلی جشنواره غذا در رز کندی Greenway در اصل مجموعه ای از سپتامبر. 20.

به منظور اطمینان از ایمنی همه تغییرات مورد نیاز برای اجرا به صورت یک رویداد فیزیکی این سپتامبر را detracted از کلی ماموریت این جشنواره را تشویق می کند که یک روح با هم در حمایت از جدید انگلستان غذای محلی سیستم. ما مشتاقانه منتظر به روز هنگامی که ما می تواند در تشکیل گروه های دوباره و نگاه به جلو به یک بار در سال بعد از زمانی که این جشنواره را نشان دهنده یک جشن نه تنها از مواد غذایی محلی, اما آن را از طریق این تاریک و دشوار است.

اما این گروه می گوید آن را تمدید آن خوردن محلی MA کمپین از ماه اوت به سپتامبر.

این کمپین شامل تعدادی از آنلاین خرید مجازی فرصت ها و حوادث است که با هدف افزایش بازاریابی قرار گرفتن در معرض مواد غذایی محلی کسب و کار در بحران اقتصادی تشویق رستوران به منبع از مزارع محلی و شیلات و تشویق مصرف کنندگان به خرید مواد غذایی بیشتر است که کشت و برداشت در ماساچوست و بیشتر جدید انگلستان است.

محله:

رایگان tagging:

آگهی:

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>