سابق فرانسه PM Fillon محکوم به زندان بیش از جعلی مشاغل رسوایی مربوط به همسر خود را

صادر شده در: Modified:

یک دادگاه فرانسه روز دوشنبه در بر داشت نخست وزیر سابق فرانسوا Fillon به جرم اختلاس از بودجه عمومی در جعلی مشاغل رسوایی که غرق خود را در سال 2017 برای رئيس جمهور اجرا و باز Elysée کاخ درب برای امانوئل پاکسازی.

تبلیغات

Fillon محکوم به پنج سال زندان و سه نفر از آنها به حالت تعلیق درآمد. دادگاه دستور داد او را به پرداخت 375,000 یورو جریمه و محروم را از عمومی به دنبال کار برای 10 سال.

همسرش پنه لوپه بود که گناهکار compicity به حیف و میل شود و پنهان پول داده شد و سه سال حبس تعلیقی و جریمه نقدی محکوم شد همان مقدار.

Fillon پیشنهاد برای ریاست جمهوری هم پاشید پس از اتهامات ظاهر که او را متولد, همسر, صدها هزار یورو برای انجام کمی اگر هر کدام کار خود را به عنوان معاون پارلمانی.

“پرداخت شد نامتناسب به کار انجام می شود” قاضی گفت: “خواندن حکم دادگاه. “خانم Fillon استخدام شد برای یک موقعیت بود که بدون استفاده از.”

یک وکیل برای Fillons گفتند که درخواست تجدید نظر این حکم.

کمال سیاسی خودی بود که نخست وزیر تحت نیکولا سارکوزی Fillon شده بود که حزب سوسیالیست در انتخابات 2017 مسابقه زمانی که اتهامات منتشر شده است. در آن زمان او را تکذیب کرد تخلف مقاومت حزب فشار به جلو و نامزدی خود را و حذف شد در دور اول رای گیری.

>> با عرض پوزش ساده ترین کلمه به عنوان رسوایی-گرفتار Fillon تظاهرات فرانسوی محافظه کاران

دادگاه گفت: زن و شوهر تا به حال موفق به اثبات چه کار پنه لوپه بود و انباشته ثروت به عنوان یک نتیجه از کلاهبرداری.

“در نتیجه غنی سازی شخصی (بود) قابل توجه” قضات تعیین می شود.

دادگاه همچنین تحویل یک سوم شرکت متهم مارک Joulaud یک حالت تعلیق سه سال حبس برای ادامه به کانال پول به پنه لوپه Fillon پس از او در زمان سیاستمدار محافظه کار را در مجلس صندلی در حالی که شوهر او در دولت است.

دادگاه دستور داد که Fillons به پرداخت 401,000 یورو خسارت به مجمع ملی و گفت: پنه لوپه Fillon و Joulaud به پرداخت بیشتر 679,000 یورو است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>