آلمان بررسی 30,000 مظنون به آزار جنسی کودکان آنلاین پروب وسیعتر

صادر شده در: Modified:

آلمان در حال بررسی 30,000 مظنون به عنوان بخشی از یک پروب را به یک آنلاین کودک آزار شبکه آخرین در یک سری از کودکان سوء استفاده جنسی, رسوایی جنسی است که باعث شد مقامات به قول كردم.

تبلیغات

کاوشگر شروع در ماه اکتبر گذشته با دستگیری یک مظنون مجرم در برگیش گلادباخ در نزدیکی کلن.

اما محققان حفر به صورت تبدیل شده است به مراتب بزرگتر کودک آزار شبکه از انتظار است.

“من انتظار ندارد حتی از راه دور, میزان کودک آزاری در اینترنت” ایالت نوردراین-وستفالن در کشور است وزیر دادگستری پیتر Beisenbach به خبرنگاران گفت: در روز دوشنبه.

آنچه این تحقیقات تیم تا به حال کشف شد “عمیقا نگران کننده” او گفت:.

“ما باید تشخیص دهند که سوء استفاده از کودکان در اینترنت گسترده تر از ما قبلا فکر می کردم.”

سایبر جرم و جنایت در ایالت نوردراین-وستفالن در حال حاضر “بررسی 30,000 ناشناخته مظنون” در این مورد مربوط به شهر برگیش گلادباخ گفت: Beisenbach.

“ما می خواهیم به کشیدن عاملان و حامیان کودک آزاری از گمنامی اینترنت,” او اضافه شده است.

کسانی که در حال بررسی هستند مظنون به های “کودکان و جوانان محتوای مستهجن” از جمله “ساختگی و یا واقعی اعمال سوء” ناشناس آنلاین انجمن های گفتگو و چت گروه cyber crime دفتر زک NRW در بیانیه ای گفت.

تا به امروز بیش از 70 مظنون شناسایی شده اند در سراسر آلمان است.

در اولین مجرم — 27-year-old soldier — محکوم به 10 سال زندان و قرار داده شده در یک بیمارستان روانی برای مدت نامعلوم.

‘عاطفی قتل’

آلمان شوکه شده در کشف چندین موارد جدی و آزار جنسی بیش از 18 ماه گذشته.

در اوایل ماه ژوئن 11 نفر به اتهام سوء استفاده جنسی کودکان و فیلمبرداری اقدامات خود را پس از ویدئوها و عکس های کشف و ضبط شد از انبار 27 ساله از شهر مونستر (ابهامزدایی) نیز در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور دولت است.

محققان گفتند که تا به حال شناسایی شده حداقل سه قربانی در سن پنج و 10 و 12 سال است.

مقامات گفت: پس از آن که تحقیقی ظرفیت بر کودک آزاری شده بود افزایش یافته است که به احتمال زیاد منجر به کشف بیشتر موارد.

این مورد باعث تماس از سیاستمداران برای سرکوب کسانی که با استفاده از و به اشتراک گذاری پورنوگرافی کودکان با تماس آن را به صورت طبقه بندی شده به عنوان یک جرم و جنایت به جای فقط یک جرم است.

“کودک آزاری نمی تواند مجازات خواهم افتاد. آن قتل است. نه جسمی بلکه روحی. هر کسی که molests کودکان باید به عنوان یک جنایتکار fullstop گفت:” نوردراین وستفالن وزیر کشور هربرت Reul.

وزیر دادگستری کریستین Lambrecht در اواسط ماه ژوئن اذعان مجرم خواهد در آینده دریافت حکم حداقل یک سال. “هر کسی که مرتکب چنین جنایات نفرت انگیز باید احساس پر زور از قانون” او گفت:.

اردوگاه سوء استفاده

در اوایل رسوایی در Luegde, 125 کیلومتر (80 کیلومتر) از مونستر (ابهامزدایی) چند مردان آزار کودکان چند صد بار در یک اردوگاه بیش از یک دوره چند سال.

دادستان گفت: بیش از 40 کودک قربانی مردان در “Eichwald” اردوگاه بین 1998 و 2018 بسیاری از آنها بین سه تا 14 سال سن در زمان.

برخی از 33 شاهدان از جمله 16 قربانیان و 12 و بستگان و شهادت, قبل از دادگاه در محاکمه بسیاری از آنها در پشت درهای بسته.

از کودکان سوء استفاده جنسی نیز قرار داده شده در ویژه هنگامی که پلیس اعلام کرد در ماه مه آنها مشکوک یک مرد آلمانی داشتن به قتل از دست رفته, دختر مادلین McCann.

43 ساله مظنون به عنوان مسیحی B. توسط رسانه های آلمان, دارای سابقه کیفری و سابقه کودک آزاری.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>