ایران فلسطين پنج سال حکم زندان برای ایرانی و فرانسوی دانشگاهی فریبا Adelkhah

صادر شده در: بروز رسانی:

دستگاه قضایی ایران روز سه شنبه گفت که پنج سال حکم زندان برای ایرانی و فرانسوی دانشگاهی فریبا Adelkhah تایید شده است و نیمه رسمی خبرگزاری ایسنا گزارش شده است.

تبلیغات

Adelkhah این جمله گذشت در ماه مه بیش از “اتهامات امنیتی از جمله توطئه علیه امنیت ملی” بود را تایید کرد دادگاه تجدید نظر و “او در حال رفتن به خدمت و پنج سال” از جمله زمان خدمت از دستگیری سخنگوی قوه قضائیه غلامحسین اسماعیلی گفت: در یک کنفرانس کنفرانس خبری.

یک مدیر پژوهش در دانشگاه پلیتکنیک دانشگاه در پاریس Adelkhah دستگیر شد و در ماه ژوئن سال گذشته شده است و در بازداشت بوده است.

او یک دوگانه فرانسوی-شهروند ایرانی یک وضعیت ایران نمی شناسند.

او فرانسوی همکار و شریک رولاند Marchal که بازداشت شد در حدود همان زمان در حالی که از دیدن او در تهران آزاد شد در ماه مارس در یک آشکار زندانی مبادله.

Marchal آزاد شد پس از فرانسه منتشر شد ایران مهندس Jallal Rohollahnejad که با آن مواجه استرداد به آمریکا به اتهام نقض تحریمهای آمریکا علیه ایران است.

Adelkhah و Marchal این موارد شده اند خار در روابط بین تهران و پاریس برای ماه می باشد.

وزیر خارجه فرانسه Jean-Yves Le Drian در ماه مه را محکوم کرد Adelkhah این حکم به عنوان “سیاسی” حکم و خواست او را فوری آزاد کند.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>