فرانسه تعلیق نقش ناتو در ماموریت نیروی دریایی بیش ترکی کشتی حادثه

صادر شده در: ویرایش:

فرانسه اطلاع داده ناتو که آن را تعلیق درگیری در یک عملیات نیروی دریایی در دریای مدیترانه پس از نتایج یک کاوشگر به یک حادثه بین فرانسه و ترکیه کشتی های جنگی رسمی در نیروهای مسلح کشور گفت: در روز چهارشنبه.

تبلیغات

این مقام گفت: در نامه ای به ناتو دبیر کل که در فرانسه ساخته شده بود چهار خواسته برای روشن شدن نقش دریا نگهبان عملیات از جمله همکاری خود را با اتحادیه اروپا ماموریت است که اجرای سازمان ملل متحد ارسال سلاح به لیبی.

روابط بین ناتو و متحدان فرانسه و ترکیه باید soured در هفته های اخیر بیش از, لیبی, سوریه و حفاری در شرق مدیترانه.

>> فرانسه پاکسازی متهم ترکیه از بازی “یک بازی خطرناک’ در لیبی

فرانسه بوده است به خصوص عصبانی متهم پس از ترک کشتی های جنگی تهاجمی نسبت به آن کوربه کشتی پس از آن اقدام به بازرسی یک کشتی در ماه ژوئن که به آن مشکوک شد نقض سازمان ملل متحد تحریم تسلیحاتی در لیبی. این کوربه عامل بود در ناتو در دریای نگهبان عمل.

ناتو باز یک تحقیق در فرانسه پس از اعتراض در طول یک اتحاد نشست وزرای دفاع در ماه ژوئن.

روزنامه فرانسوی itele گزارش روز شنبه از فرانسه فرستاده بود نامه ای به ناتو اطلاع داد از تصمیم خود برای تعلیق و نقش آن در بهره برداری دریای نگهبان تا زمانی که آن را تا به حال توضیحات.

فرانسه نیروهای مسلح, وزارت, وزارت خارجه و متفقین دریایی فرماندهی که سر تا دریا نگهبان بلافاصله پاسخ برای نظر.

فرانسه گفته است که در ژوئن 10, ترکی, کشتی های جنگی فلش رادار خود چراغ سه بار در کوربه و ترکی ملوانان نیز قرار داده و در ضد گلوله جلیقه ایستاده بود و خود را در پشت نور سلاح در طول این رویداد.

ترکیه را رد کرده است فرانسه تایید کرد و گفت که در کشتی بود که تهاجمی است.

(FRANCE 24 با رادیو فردا)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>