فرماندار می سی سی پی نشانه های تاریخی لایحه حذف مؤتلفه نمادی از پرچم

صادر شده در:

فرماندار جنوب ایالت می سی سی پی لایحه را امضا شنبه از بین بردن مؤتلفه نبرد استاندارد از پرچم دولت پس از در سراسر کشور تظاهرات جلب توجه دوباره به نمادهای ایالات متحده’ نژادپرستانه گذشته است.

تبلیغات

“این یک لحظه ای سیاسی آن است که یک موقعیت جدی به گرد هم می آیند به عنوان یک سی سی پی, خانواده, آشتی, و حرکت رو به جلو با هم” فرماندار تیت ریوز نوشت on Facebook.

می سی سی پی است که تنها دولت آمریکا به عنوان سمبل مؤتلفه استاندارد رسمی آن پرچم, پس از نزدیکی گرجستان کاهش یافته است این در سال 2003.

تیت گفت: کمیسیون پرچم خواهد “آغاز فرایند انتخاب یکی از جدید — مزین با عبارت” به خدا ایمان داریم.'”

سریع ثبت می آید پس از قانونگذاران دولت رای دادند و یکشنبه برای حذف آرم در یک 91-23 رای اکثریت در مجلس نمایندگان و یک 37-14 رای در سنا است.

Mississippians نزدیک به 40 درصد از آنها آمریکایی آفریقایی تبار خواهد رای در طراحی در نوامبر است. اگر آنها را رد طراحی جدید می سی سی پی خواهد رفت بدون پرچم دولت تا یک طراحی جدید تایید شده است.

“ما می تواند حرکت کند و با کمک خدا ما را” تیت گفت: در روز شنبه ثبت.

تیت قبلا گفته بود او را به ثبت نام در این لایحه به قانون هفته بعد از نصب فشار است.

نژادی و بی عدالتی شده است موضوع تمدید و آتشین ملی گفتگو در ایالات متحده پس از مرگ در ماه مه جورج فلوید, گزارشی آفریقایی-مرد آمریکایی به دست یک افسر پلیس است.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>