پوتین به دنبال ‘مدرک انکار ناپذیر’ از حمایت روسیه به عنوان اصلاح قانون اساسی رای نزدیک شدن پایان

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اصلی سیاسی پروژه از سال — قانون اساسی رای است که اجازه می دهد او برای گسترش حکومت خود را تا 2036 — درو و نزدیک به اتمام به روسیه برگزار شد و رای گیری در سراسر کشور در روز چهارشنبه.

تبلیغات

این رای به اصلاحات است که تنظیم مجدد ساعت در پوتین تصدی و او را قادر به خدمت دو شش سال از نظر جریان بوده است به مدت یک هفته اما چهارشنبه نهایی خود را بعد. برای اولین بار در روسیه انتخابات شد باز روز جلوتر از زمان برای کمک به کاهش جمعیت در روز انتخابات و به تقویت مشارکت مردم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

پوتین تضمین شده است اما برای به دست آوردن نتیجه او می خواهد پس از یک کمپین گسترده به روسیه رای دهندگان می گویند “بله” به این تغییرات. جالب اینجاست که این همه پرسی در نظر گرفته شده برای تحکیم خود را نگه دارید و بر روی قدرت می تواند در نهایت فرسایش و موقعیت خود را به دلیل روش های غیر متعارف استفاده می شود برای افزایش مشارکت و مشکوک مبنای قانونی برای رای گیری.

گلب Pavlovsky یک تحلیلگر سیاسی و سابق کرملین مشاور سیاسی گفت: پوتین بی امان فشار برای برگزاری رای گیری با وجود این واقعیت است که روسیه گزارش هزاران نفر از coronavirus عفونت هر روز منعکس رهبر روسیه پتانسیل آسیب پذیری.

“پوتین فاقد اعتماد به نفس خود را در دایره درونی و او نگران آینده” Pavlovsky گفت. “او می خواهد مدرک انکار ناپذیر از حمایت عمومی است.”

رای گیری کامل پیچیده حماسه پنهان کاری و فریب و تعجب است که در ماه ژانویه آغاز شد هنگامی که پوتین در اول پیشنهاد تغییر قانون اساسی در دولت از سر می گیرد. او ارائه شده به گسترش اختیارات پارلمان و توزیع مجدد قدرت میان شاخه های دولت روسیه, stoking حدس و گمان ممکن است او در ادامه خواستار این عکس به عنوان معاون و یا به عنوان رئیس شورای دولتی که مدت ریاست جمهوری خود را به پایان می رسد در سال 2024.

اصلاحات نیز با تاکید بر اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی یاغی ازدواج همجنسگرایان و ذکر “اعتقاد به خدا” به عنوان یک ارزش اصلی به سرعت میره طریق کرملین کنترل مجلس.

طراحی نشان می دهد

به عنوان حدس و گمان swirled پوتین در مورد آینده 67 ساله رهبر باقی مانده پوکر رو تا مارس 10. این زمانی است که قانونگذار Valentina Tereshkova یک دوران شوروی فضانورد بود که اولین زن در فضا در سال 1963 به طور ناگهانی پیشنهادی اندازه گیری به پوتین اجازه اجرای دو برابر بیشتر. در یک طراحی با دقت نشان می دهد پوتین سپس وارد مجلس قبل از رأی قاطع به تایید Tereshkova پیشنهاد.

مانور حیرت زده روسیه نخبگان سیاسی بودند که مشغول حدس زدن در مورد پوتین آینده و جانشینان احتمالی. بسیاری را دیدم بازنشانی محدودیت مدت به عنوان تلاش پوتین برای جلوگیری از تبدیل شدن به یک اردک لنگ و برای سرکوب مبارزه قدرت در حلقه درونی خود را.

رئیس جمهور روسیه است که از قدرت برای بیش از دو دهه بیش از هر دیگر کرملین رهبر پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین — گفت: او را بعد از آن تصمیم بگیرد که آیا برای اجرای دوباره در سال 2024. او استدلال کرد که بازنشانی مدت تعداد لازم بود برای حفظ خود lieutenants از “darting چشمان خود را در جستجو برای جانشینان احتمالی به جای عادی موزون کار می کنند.”

در حالی که پوتین را KGB-honed مهارت های فریب برای فریب هر دو عمومی و خود و همراهان او پیچیده خود را در قانون اساسی طرح با قرار دادن آن را به رای دهندگان حتی اگر مجلس تصویب شد کافی به آن را به قانون است.

این حرکت در نظر گرفته شده بود به نمایش گذاشتن خود را گسترده پشتیبانی و اضافه کردن یک دموکرات روکش به تغییر قانون اساسی. اما این نتیجه معکوس هفته بعد زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس فرا گرفته روسیه مجبور پوتین برای به تعویق انداختن همه پرسی در اصل برنامه ریزی شده برای مارس 22.

تاخیر ساخته پوتین کمپین حمله رعد اسا از دست دادن حرکت و سمت چپ خود را اصلاح قانون اساسی طرح دار به عنوان خسارت از ویروس نصب شده و نارضایتی عمومی رشد داشته است. کاهش درآمد و افزایش بیکاری در روسیه شیوع را دندانه دار خود را تصویب رتبه بندی که غرق به 59 درصد در روسیه شیوع پایین ترین سطح پس از صعود او به قدرت با توجه به Levada, مرکز جمهوری روسیه مستقل ناظر انتخابات.

در میان قطعیت پوتین موکول آرا بلافاصله پس از دیدن اولین نشانه های رکود در روسیه عفونت رای حتی اگر تعداد موارد تایید شده گزارش روزانه بالا باقی می ماند.

مسکو بر اساس تحلیلگر سیاسی اکاترینا Schulmann گفت: کرملین مواجه دشوار معضل است. برگزاری هر چه زودتر رای را به اتهام به خطر انداختن بهداشت عمومی سیاسی به پایان می رسد در حالی که تاخیر در آن را بیشتر افزایش خطر شکست, او گفت:.

“اواخر یک رای می تواند از دست داده اند. برگزاری آن را در پاییز می شده اند بیش از حد مخاطره آمیز” Schulmann گفت.

او اشاره کرد که این رای در می آید و پس از مدت کوتاهی دولت در بلند کردن اجسام از coronavirus محدودیت کمک به روشن خلق و خوی عمومی.

Schulmann استدلال کرد که کرملین تمرکز نیست خیلی در تقویت کلی مردم در انتخابات بلکه در افزایش حضور بخش دولتی کارگران را که تا پوتین را پایه.

مقامات سوار جارو تلاش برای متقاعد کردن معلمان و پزشکان و کارگران در شرکت های بخش دولتی و دیگران که توسط دولت پرداخت می شود به بازیگران برگه های رای. اخباری از گوشه و کنار این کشور پهناور است که مدیران اجبار مردم به رای دادن.

انگیزه برای رای دادن

کرملین نیز با استفاده از تاکتیک های دیگر برای افزایش مشارکت در انتخابات و حمایت از اصلاحات.

جوایز اعم از گواهی های هدیه به ماشین ها و آپارتمان ها ارائه شد به عنوان یک تشویق غول بیلبوردهای تبلیغاتی رفت تا در سراسر روسیه و مشاهیر ارسال شده تبلیغات برای “بله” رای در رسانه های اجتماعی.

دو منطقه با تعداد زیادی از رای دهندگان — مسکو و نیژنی نووگورود — اجازه الکترونیکی انتخابات.

در همان زمان نظارت بر رای گیری شد بیشتر به چالش کشیدن با توجه به نیاز های بهداشتی و محرمانه تر قوانین برای ناظران انتخابات. کرملین منتقدان استدلال می کنند که این امر افزایش فرصت ها برای رای تقلب.

روسیه را تضعیف و تکه تکه مخالفت با تقسیم به دو اردوگاه بیش اصلاحات: کسانی که به نام تحریم از آرا مانند قابل رویت ترین کرملین دشمن پوتین و کسانی که در حمایت از رای گیری در برابر تغییر قانون اساسی.

اکثر ناظران انتظار دارند که کرملین به دست آوردن راه خود را بدون در نظر گرفتن مخالفان استراتژی.

“مردم عصبانی هستند در دولت, اما آنها هنوز هم نمی هر گونه جایگزین برای پوتین” Pavlovsky گفت.

او اشاره کرد که غیر معمول روش های مورد استفاده توسط مقامات برای افزایش مشارکت مردم و در نتیجه پوتین می خواهد تضعیف مشروعیت از رای دادن.

“روش شده تحریف و ساده به نقطه هنگامی که آن را دشوار خواهد بود به اعتماد به آمار و ارقام” Pavlovsky گفت.

Schulmann همچنین هشدار داد که این انتخابات به احتمال زیاد موفق به خدمت آن هدف تعیین شده از حفاری پوتین قانون به عنوان اقتصادی درد از coronavirus عمیق تر.

“من فکر می کنم این رای را نمی خواهد به عنوان مشروعیت بخشیدن به یک” او گفت:.

(AP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>