اتحادیه اروپا از روسیه به کاوشگر ‘بی نظمی’ گزارش در رای اعطای پوتین حق حکومت تا 2036

صادر شده در: ویرایش:

اتحادیه اروپا روز پنج شنبه به نام روسیه به پروب گزارش از بی نظمی در سراسر کشور رای گیری به تصویب تغییر قانون اساسی اجازه می دهد ولادیمیر پوتین رئیس جمهور به طور بالقوه خود را گسترش دو دهه حکومت تا 2036.

تبلیغات

“ما آگاه هستند از گزارش ها و اتهامات بی نظمی در رای دادن از جمله رای دهندگان اجبار دو رای گیری نقض محرمانه بودن رای و اتهامات خشونت پلیس علیه یک روزنامه نگار بود که در حال حاضر به رعایت” گفت: اتحادیه اروپا سخنگوی پیتر Stano.

“ما انتظار داریم در این گزارش به موقع مورد بررسی قرار گرفته چرا که این اتهامات جدی,” Stano گفت: یک خبر مطبوعاتی در بروکسل.

اتحادیه اروپا نیز مورد انتقاد قرار اصلاحیه از اصلاحات که به قانون روسیه تقدم بیش از تعهدات بین المللی که به مبارزه طلبیده تصمیمات دادگاه حقوق بشر اروپا که در مسکو هم از امضا کنندگان است.

“ما انتظار داریم که روسیه صرف نظر از هر نوع اصلاحیه به این قانون اساسی به زندگی می کنند تا به تعهدات بین المللی خود,” Stano گفت.

اتحادیه اروپا گفت: آن را نیز نمی دانیم هر رای گیری که برگزار شد در کریمه است که ضمیمه روسیه و شرق اوکراین است.

“ما متعهد به تمامیت ارضی و حاکمیت اوکراین پس ما نمی دانیم رای گیری در کریمه و شرق اوکراین,” او گفت:.

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>