هنگ کنگ برای اولین بار می بیند دستگیری تحت امنیتی جدید قانون در نخستین سالگرد

پلیس هنگ کنگ ساخته شده خود را برای اولین بار تحت بازداشت جدید امنیت ملی قانون اعمال شده توسط پکن بازداشت معترضان در روز چهارشنبه برای حمل پرچم ها و نشانه های تلفن هنگ کنگ برای استقلال از بریتانیا را متهم کرد چین از یک “روشن و جدی” نقض خود را تحویل قرارداد.

تبلیغات

بیش از 300 معترضان دستگیر شدند و در مجموع نه زیر امنیتی جدید قانون به عنوان معترضان به خیابان ها ریختند در سرپیچی از جارو قانون امنیت که منتقدان می گویند که با هدف snuffing مخالفت.

پکن پرده برداری از جزئیات بسیار پیش بینی قانون در اواخر روز سه شنبه پس از هفته ها از عدم قطعیت فشار چین را آزادترین منطقه و یکی از ترین در جهان پر زرق و مراکز مالی به بیشتر استبدادی مسیر.

روز چهارشنبه سالگرد این مستعمره سابق بریتانیا را تحویل به چین در سال 1997 پلیس ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل و شلیک گلوله به عنوان آنها ساخته شده پس از دستگیری جمعیت ریخته به خیابان ها شعار “مقاومت تا پایان” و “هنگ کنگ استقلال”.

مردی که تا به حال یک دلار هنگ کنگ استقلال پرچم دستگیر شد در یک تظاهرات در شهر Causeway Bay منطقه خرید. پلیس بعد از بازداشت یک زن برای برگزاری یک علامت نمایش پرچم انگلیس و خواستار هنگ کنگ استقلال.

این قانون باعث می شود secessionist, خرابکارانه تروریستی و یا فعالیت های غیر قانونی و همچنین مداخله خارجی در این شهرستان در امور داخلی. هر فرد با در نظر گرفتن بخشی در secessionist فعالیت های چنین به عنوان شعار دهند و یا نگه داشتن بنر و پرچم اصرار برای این شهر استقلال در نقض قانون صرف نظر از اینکه خشونت استفاده می شود.


EN NW گرفتن PLT THORGARAD در هنگ کنگ تظاهرات از 10H

جدی ترین مجرم مانند آن تلقی می شود طراحان پشت این جنایات می تواند دریافت حداکثر مجازات حبس ابد. کمتر مجرم می تواند دریافت حبس تا سه سال کوتاه مدت بازداشت و یا محدودیت.

هنگ کنگ رهبر به شدت تایید قانون جدید در سخنرانی خود مارک چهارشنبه 23 سالگرد خاک را تحویل از استعمار بریتانیا.

“تصویب قانون ملی است که به عنوان توسعه قابل توجهی در روابط بین مقامات مرکزی و HKSAR (Hong Kong Special Administrative Region) پس از هنگ کنگ بازگشت به سرزمین مادری” رئیس اجرایی کری لام گفت: در یک سخنرانی زیر یک پرچم-بالا بردن مراسم و بازی از چین سرود ملی.

“آن نیز ضروری و به موقع تصمیم گیری برای بازگرداندن ثبات در هنگ کنگ,” او گفت:.

یک طرفدار دموکراسی سیاسی حزب اتحادیه سوسیال دمکرات سازماندهی یک اعتراض مارس در پرچم-بالا بردن مراسم است. حدود ده شرکت کنندگان شعار می دادند شعار انعکاس مطالبات از معترضان سال گذشته برای اصلاحات سیاسی و رسیدگی به اتهام سوء استفاده پلیس.

“یک کشور و دو سیستم’?

تصویب این قانون روز شنبه بیشتر تار تمایز میان سیستم های حقوقی از نیمه خودمختار هنگ کنگ که حفظ جنبه های انگلیسی, قانون پس از سال 1997 تحویل و سرزمین اصلی را استبدادی حزب کمونیست سیستم. منتقدان می گویند این قانون به طور موثر به پایان می رسد “یک کشور دو سیستم” چارچوب زیر که دلار هنگ کنگ وعده داده شده بود یک درجه بالایی از استقلال است.

قانون به طور مستقیم اهداف برخی از اقدامات ضد دولتی معترضان در سال گذشته که شامل حمله به ادارات دولتی و ایستگاه های پلیس و آسیب به ایستگاه های مترو و خاموش شدن از این شهر فرودگاه بین المللی. اعمال خرابکاری علیه دولت امکانات و یا حمل و نقل عمومی می تواند تحت پیگرد قانونی قرار به عنوان براندازی یا تروریسم در حالی که هر کسی در نظر گرفتن بخشی در فعالیت های تلقی secessionist خواهد بود همچنین در تخلف از قانون جدید است.

دموکراسی نماینده مجلس کلودیا Mo گفت: در یک کنفرانس خبری گفت که قانون جدید نه پایبند قانون بود و وخیم هشدار به مطبوعات آزاد.

“این را به شما بگویم که آنها می خواهند و نه فقط برای ما بلکه برای ارعاب ما را به انفعال به catatonic دولت” Mo گفت.

هنگ کنگ نیروی پلیس گفته بود آنها را در نظر به عنوان غیر قانونی هر پرچم یا بنر مطرح شده توسط مخالفان تلقی می شود ترویج هنگ کنگ جدایی از چین و یا ابراز حمایت از استقلال تبت سین کیانگ و خود حاکم بر جزیره دموکراسی از تایوان که چین ادعا می کند به عنوان خود را.

پلیس را با استفاده از جدید بنفش پرچم به معترضان هشدار می دهند اگر آنها نمایش آگهی ها و یا فریاد شعارهایی که ممکن است یک جرم تلقی تحت قانون و می تواند بازداشت و پیگرد قانونی برای نقض آن است.

نگرانی هایی را نیز مطرح شده بر سرنوشت کلیدی اپوزیسیون برخی از آنها در حال حاضر شده است به اتهام شرکت در تظاهرات و همچنین رد صلاحیت نامزدها برای شورای قانونگذاری انتخابات برنامه ریزی شده برای سپتامبر.

در پکن اجرایی معاون دولت هنگ کنگ دفتر امور ژانگ Xiaoming گفت: هنگ کنگ به مردم اجازه داده شد به انتقاد از حزب کمونیست اما نمی تواند به نوبه خود آن شکایت “به اقدامات”.

“چه اتفاقی افتاد به تازگی در هنگ کنگ نشان داده است انحراف از مسیر حق از” یک کشور و دو سیستم (چارچوب),” ژانگ به خبرنگاران گفت: روز شنبه.

“تا حدی ما ساخته شده این قانون در جهت اصلاح انحراف … آن را به جلو و نزدیک به” یک کشور است.'”

مدارس, گروه های اجتماعی, رسانه ها, وب سایت ها و دیگران مشخص خواهد شد نظارت و ملی خود آگاهی امنیت مطرح خواهد شد با توجه به قانون متن در حالی که چین به دولت مرکزی خواهد شد که قدرت بر فعالیت های خارجی غیر دولتی سازمان ها و رسانه ها در هنگ کنگ است.

آن را می گوید دولت مرکزی بدن در هنگ کنگ را در “موارد پیچیده” و هنگامی که وجود دارد یک تهدید جدی برای امنیت ملی است. مقامات محلی در حال منع از تداخل با دولت مرکزی بدن عامل در هنگ کنگ در حالی که آنها در حال انجام وظایف خود با توجه به متن.

بریتانیا وعده ‘قرار دادی’ مسیر مهاجرت

قانون جدید راکد شده است که نگرانی های خارج از کشور در مورد هنگ کنگ آینده.

“تصویب و اعمال این امنیت ملی قانون تشکیل روشن و جدی نقض چین و بریتانیا مشترک اعلام” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس در روز چهارشنبه.

جانسون گفت: بریتانیا خواهد موضع خود را متعهد به انگلیسی, ملی در خارج از کشور (BNO) گذرنامه-دارندگان در هنگ کنگ “قرار دادی” مسیر به شهروندی اجازه می دهد آنها را به حل و فصل در انگلستان است.

بریتانیا گفته است که می تواند اقامت و ممکن است تابعیت به حدود سه میلیون نفر از هنگ کنگ 7.5 میلیون نفر است. وجود دارد 349,881 دارندگان گذرنامه که از فوریه.

وزیر خارجه بریتانیا Dominic Raab توصیف جمعه تظاهرات به عنوان دلخراش و مواخذه HSBC و بانک های دیگر برای حمایت از قانون جدید گفت: حقوق از هنگ کنگ نباید قربانی برای بانکداران’ جوایز.

در ضمن ما در حال حرکت است برای پایان دادن به ویژه شرایط تجارت با توجه به این سرزمین است. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نیز گفت: آن را به نوار دفاع-صادرات به هنگ کنگ و به زودی نیاز به مجوز برای فروش از مواردی است که باید هر دو نظامی و غیر نظامی استفاده می کند.

کنگره آمریکا نیز نقل مکان کرد به اعمال تحریم بر مردم تلقی متصل به سرکوب سیاسی در هنگ کنگ از جمله مقامات پلیس.

چین گفته است: “اعمال محدودیت های ویزا در آمریکایی ها آن را می بیند به عنوان دخالت بیش از هنگ کنگ.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo محکوم کرد تهدید ممنوعیت ویزا به عنوان نشانه ای از “چگونه پکن حاضر به پذیرش مسئولیت برای خود را انتخاب” و گفت: این قانون تصویب “از بین می برد قلمرو استقلال و یکی از چین بزرگترین دستاوردهای”.

پکن را “پارانویا و ترس از مردم خود را از آرمان های رهبری آن را به eviscerate پایه و اساس خیلی از این سرزمین موفقیت”, Pompeo در بیانیه ای گفت.

تایوان در روز چهارشنبه افتتاح یک دفتر به منظور تسهیل مهاجرت از هنگ کنگ.

ایجاد این دفتر است که “نه تنها یک بیانیه در تایوان پشتیبانی به هنگ کنگ دموکراسی و آزادی اما همچنین بر عزم ما برای مراقبت از هنگ کنگ مردم” گفت: تایوان به سرزمین اصلی امور شورای وزیر چن مینگ-تانگ در مراسم بریدن روبان.

(FRANCE 24 با خبرگزاری فرانسه و آسوشیتدپرس)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>