پلیس: مرد به سرعت در سراسر درچستر با تفنگ لود شده با 18 دور

بوستون گزارش پلیس افسران بازداشت Mattapan در تفنگ اتهامات پس از آنها کشیده او را بیش از برای سرعت در بنوا و شارلوت خیابان در درچستر حدود 9:30 بعد از ظهر روز سه شنبه.

به عنوان ماموران با نزدیک شدن به موتور خودرو مشاهده کردند راننده بعد از شناسایی به عنوان آرتور کوچک-Dowell, 28, از Mattapan به سرعت لاغر نسبت به کنسول وسط خودرو قبل از بازگشت به حالت نشسته. ماموران با مشاهده آنچه نگاه به خالی بسته فانی در مظنون است.

پس از یک رجیستری از وسایل نقلیه موتوری پرس و جو مشخص شد به افسران که آرتور کوچک-Dowell رانندگی در یک محدود گواهینامه رانندگی. از آنجا که موتور خودرو بود به یدک کشیده می شود, افسران انجام یک وسیله نقلیه موتور جستجو موجودی و بهبود از کنسول وسط لود Glock 26, 9mm با یک دور در اتاق و هفده دور در مجله.

کوچک-Dowell شد متهم با در اختیار داشتن غیرقانونی اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی لود اسلحه گرم در اختیار داشتن غیرقانونی سلاح و مهمات غیر قانونی و در اختیار داشتن یک ظرفیت بزرگ تغذیه دستگاه, پلیس می گویند.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>