حرمت مرد متهم با اسپری نقاشی صلیب های شکسته مسلمان خودرو

ریور پلیس امروز اعلام کرد آنها به بازداشت جیسون Pagliuca, 38, از ریور اتهام او اسپری صلیب های شکسته در دو طرف و هود از یک مسلمان ساکن خودرو در فانوس جاده در ژوئن 11 – و سپس اسپری سفید “قدرت” در جاده در نزدیکی ماشین.

پلیس با تاکید بر کمک به آنها از مردم به رهبری کارآگاهان به Pagliuca خانه که در آن آنها می گویند کارآگاهان دریافتند “بهبود شواهد به طور مستقیم مربوط به این مورد” به اندازه کافی به حکم Pagliuca بازداشت به اتهام defacement از املاک یا اموال شخصی و جداگانه مدنی-حقوق مسئول: صدمه به اموال به منظور ارعاب بر اساس قربانی نژاد ، رنگ ، مذهب ، ملیت ، گرایش جنسی ، هویت جنسی و یا ناتوانی است.

این نخستین بار نیست که قربانی خودرو بوده است هدفمند برای خرابکاری “اما حداقل در این زمان کسی دستگیر شد,” او گفت: با توجه به شورای آمریکایی-روابط اسلامی که تا به حال ارائه شده 1000 دلار پاداش برای اطلاعاتی که منجر به hater را بازداشت.”من استفاده می شود به دروغ در شب بیدار نگرانی در مورد ماشین من. در حال حاضر من احساس امن تر است.”

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>