انگلستان ارائه می دهد هنگ Kongers تابعیت بیش از چین ‘تخطی از پیمان

صادر شده در: ویرایش:

بریتانیا روز چهارشنبه تمدید هنگ کنگ از ساکنان گسترده تر مسیر به شهروندی در پاسخ به چین گسترده امنیتی جدید با قانون سابق بریتانیا قلمرو.

تبلیغات

نخست وزیر بوریس جانسون اعلام نشان دهنده مستقیم ترین واکنش بین المللی به قانون شده است که صریحا محکوم توسط متحدان غربی.

این می آید در لندن بررسی از کل آن محدوده روابط با پکن است که شامل یک ارزیابی مجدد از نقش چین Huawei در حال پخش است در این تجمع بریتانیا 5G شبکه داده ها.

“ما ایستاده قوانین و تعهدات” نخست وزیر بوریس جانسون گفت: مجلس تنها چند ساعت پس از چین ساخته شده خود را برای اولین بار دستگیری در هنگ کنگ تحت قوانین جدید ،

“تصویب و رسوب این امنیت ملی قانون به منزله روشن و جدی نقض چین و بریتانیا اعلامیه مشترک.”

جانسون گفت: لندن هشدار داده بود در پکن که این امر معرفی یک مسیر جدید برای کسانی که با انگلیسی, ملی در خارج از کشور وضعیت به حرکت به انگلستان است.

“و این دقیقا چیزی است که ما انجام خواهد داد در حال حاضر,” او گفت:.

حدود 300000 دلار هنگ Kongers باید BNO گذرنامه و یکی دیگر از 2.6 میلیون واجد شرایط درخواست.

وزیر امور خارجه Dominic Raab گفت: بریتانیا پیشنهاد نیز گسترش یافت و وابستگان آن با BNO وضعیت اما حاضر به کشیده شود در مورد چگونه بسیاری از اعمال می شود.

اسکای نیوز و دیگر رسانه ها گفت: Raab را نیز احضار چین ایلچی لیو Xiaoming به بیان نگرانی عمیق خود.

‘عمیقا نگران کننده’

هنگ کنگ شد و در انگلستان قضایی تا زمانی که بریتانیا آن را به دست چین در سال 1997 با یک تضمین است که پکن را حفظ شهرستان قضایی و قانونی استقلال برای 50 سال.

اما منتقدان می گویند این قانون جدید — گذشت پکن با مهر لاستیکی مهر کردن مجلس در این هفته بدون متن آن منتشر شده به عمومی-آزمایش محدودیت های “یک کشور دو سیستم” اصل است که به طور رسمی وارد حقوق بین الملل در سال 1984.

بریتانیا آخرین هنگ کنگ فرماندار به نام جزئیات این قانون رونمایی شبانه “و حتی بدتر از من انتظار می رود”.

“این است که Orwellian مسائل” Chris Patten بی بی سی گفت.

“آن گسترده تر و بیشتر از هر کسی بود می ترسید.”

پاسخ بریتانیا به چین قانون ارائه می دهد بسیار نرم و صاف مسیر به شهروندی بریتانیا برای میلیون ها نفر از هنگ Kongers.

Raab گفت: هنگ Kongers با BNO وضعیت و وابستگان آنها برای اولین بار حق به کار یا تحصیل در انگلستان برای مدت پنج سال.

آنها پس از آن که حق درخواست برای حل و فصل وضعیت پس از آن ممکن است شهروندی است.

او گفت: وجود دارد خواهد بود “بدون سهمیه” و توصیف کل سیستم به عنوان “قرار دادی”.

“این قبر و عمیقا نگران کننده گام او گفت:” چین قانون است.

“چین از طریق این امنیت ملی قانون است نه زندگی کردن به وعده های خود به مردم از هنگ کنگ. ما زندگی کردن را به ما وعده به آنها گفت:” قانونگذاران.

– بررسی سیاست –

بریتانیا باز کرده بود خود را به روابط نزدیک تر با چین آن را به عنوان به دنبال شرکای تجاری پس از پایان آن دهه عضویت در اتحادیه اروپا در این سال است.

جانسون دولت نیز تحریک دولت آمریکا در ماه ژانویه با اجازه دادن به بخش خصوصی چینی مخابراتی Huawei گروه به باز شدن بریتانیا سریع جدید شبکه داده ها.

اما بریتانیا است که در حال حاضر مطالعه راه آن می توانید برش هواوی از سیستم خود را به طور کامل و ایجاد یک اتحاد اروپایی و آسیایی ارائه دهندگان خدمات است که باعث کاهش چین تسلط در این زمینه است.

انگلیسی, محکومیت, چینی, قانون میرسد که شکاف سیاسی و دیده لندن آسیا متمرکز HSBC گروه در زیر آمده است سیاسی حمله به صورت آشکارا حمایت آن در ماه گذشته.

Raab نیست ذکر است این بانک با نام اما اشاره کرد: “این حقوق و آزادی ها و مسئولیت های ما در این کشور به مردم هنگ کنگ نباید در محراب از بانکداران “پاداش”.

HSBC ارائه پشتیبانی برای این قانون پس از فشار افکار عمومی از یک طرفدار پکن شکل در هنگ کنگ که با اشاره به این بانک اعتماد در کسب و کار در چین است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>