کشته شدگان صعود به بیش از 160 در میانمار جید معدن فاجعه

صادر شده در: اصلاح:

امدادگران جمعه کشیده چندین جسد را از صحنه زمین لغزش که به کشته شدن بیش از 160 جید معدن در شمال میانمار بسیاری از آنها کارگران مهاجر به دنبال ثروت خود را در خائنانه باز-بازیگران معادن در نزدیکی مرز چین.

تبلیغات

فاجعه—بدترین در حافظه به اعتصاب میانمار را به شدت خطرناک جید معادن—رخ داده در روز پنج شنبه هنگامی که یک دامنه کوه سقوط سنگین باران های موسمی.

سیل از لجن خفه کارگران کشاورزی زمین برای سنگ گرانبها—یک لحظه از وحشت گرفته شده در دوربین فیلم.

یک زن گریه بر روی بدن پسر او را که دراز در گریم خط به بالا از اجساد خون آلود برگرفته از گل و لباس خود را پاره پاره کردن توسط نیروی لغزش.

“که عملیات جستجو و نجات ادامه داد: امروز ما در حال حاضر 166 بدن” میانمار در آتش بخش خدمات گفت: در Facebook, پست, افزایش یک شبه toll چهار.

این منطقه نزدیک به مرز چین در ایالت کاچین دولت که در آن میلیاردها دلار از جید اعتقاد بر این است scoured هر سال از سر عضوي توسط فقیر کارگران مهاجر به دنبال آن اعتصاب غنی است.

به عنوان عکس مرده منتشر شده در رسانه های اجتماعی Facebook کاربران شروع به شناسایی کارگران صدها مایل از خانه, خروج, حرکت, مراسم تجلیل از دوستان و اعضای خانواده.

“لطفا به من پدر بازگشت” گفت: Hnin Wati. “یک دختر دل شکستن است.”

یکی دیگر از سابق خیش محبت به یاد یکی از مرده برای “نوع قلب” و سخاوت با مواد غذایی خود را در طول رابطه جنسی خشن مشترک بار در کوهستان.

میانمار یکی از بزرگترین منابع سنگ قولنج و صنعت سوپر با تقاضا برای سنگ سبز از همسایه چین است.

برخی از جید کارگزاران معلق مزایده آنلاین در روز پنج شنبه و وعده داده شده برای کمک به دوستان خود را که کشته شدند.

نمرات از کارگران می میرند هر سال در رانش زمین و دیگر حوادث در بی ثبات بیش از کاوش های باستان شناسی mountainsides.

آنها اغلب از فقیر و اقلیت های قومی و جوامع به دنبال تکه سمت چپ توسط شرکت های بزرگ.

کیفیت پایین سنگ می تواند برای رد و بدل کردن مواد غذایی و یا به فروش می رسد برای $20 به انتظار کارگزاران است.

“بسیاری از آنها (مردگان) در حال رخین,” فن Graing یک Hpakant township رسمی به خبرگزاری فرانسه گفت با اشاره به گروه قومی زندگی می کنند که صدها کیلومتر دور در انتهای دیگر این کشور که در میان میانمار فقیرترین جوامع است.

“اما ما لازم نیست که شماره های خاص نشده است.”

(AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>