ما گزارش 55,000 یک روز افزایش Covid-19, موارد, افزایش ثبت شده

صادر شده در: بروز رسانی:

ایالات متحده گزارش داد بیش از 55,000 جدید COVID-19 مورد در روز پنجشنبه که بزرگترین افزایش روزانه هر کشور است و تا کنون گزارش با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

تبلیغات

افزایش coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده طی هفته گذشته قرار داده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مدیریت بحران در زیر میکروسکوپ و led چند فرمانداران به توقف برنامه ای برای بازگشایی کشورهای خود را پس از سخت مستندات.

روزانه متحده شمارش بود در 55,274 اواخر روز پنجشنبه با شکوه قبلی تنها یک روز رکورد 54,771 مجموعه توسط برزیل در ژوئن 19.

فقط دو هفته پیش در ایالات متحده گزارش در مورد 22,000 موارد جدید در روز. آن را در حال حاضر گزارش داد بیش از 40 ، 000 موارد برای هفت روز مستقیم و شکسته پرونده برای موارد جدید سه روز در یک ردیف با توجه به شمارش.

عفونت های جدید رز در 37 از 50 ایالت آمریکا در گذشته 14 روز در مقایسه با دو هفته قبل در اوایل ماه ژوئن با توجه به خبر و تحلیل.

فلوریدا گزارش شده که بیشترین میزان افزایش از هر دولت تا کنون در پنج شنبه, ضبط بیش از 10 ، 000 مورد جدید در یک روز. با 21 میلیون نفر از ساکنان این ایالت گزارش مطلب جدید روزانه coronavirus موارد بیش از هر کشور اروپایی تا به حال در اوج شیوع بیماری خود را.

Dr. Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی هشدار داد اوایل این هفته افزایش روزانه در ایالات متحده موارد می تواند به 100,000 بدون در سراسر کشور اقدامات لازم برای کاهش نرخ.

در حالی که آزمایش نرخ افزایش یافته است, درصد از نتایج مثبت است. بستری شدن در بیمارستان نیز سر به فلک کشید.

در سراسر کشور 7 درصد از coronavirus تست های تشخیصی آمد مثبت در هفته گذشته از 5% قبل هفته با توجه به رویترز تجزیه و تحلیل. آریزونا مثبت بودن تست ميزان 24 درصد در هفته گذشته فلوریدا که 16%. نوادا, کارولینای جنوبی و تگزاس بودند همه در 15% و تحلیل یافت.

(رویترز)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>