“ما ضد عفونی کردن همه چیز: آمستردام منطقه نور قرمز دوباره باز می شود

صادر شده در: اصلاح:

آمستردام منطقه نور قرمز دوباره باز شده در چهار شنبه, جولای 1 پس از بسته شدن بیش از سه ماه طول Covid-19 مستند هر چند کارگران جنسی توصیه شده است برای جلوگیری از بوسیدن و پیروی دقیق بهداشت اقدامات برای کاهش خطر گسترش ویروس.

تبلیغات

صنعت بدن باید لیستی از پیشنهادات برای کمک به حفظ کارگران و مشتریان امن از جمله موقعیت های جنسی و شیوه برای جلوگیری از.

“ما توصیه می کنند برای جلوگیری از بیش از حد نزدیک به یکدیگر و در صورت احساس هر یک از دیگر نفس. قصد این است که به نفس کشیدن نیست به هر یک از دیگر چهره” دبی Mensink یک مشاور بهداشت و درمان در شهر آمستردام به رویترز گفت.

“علاوه بر این توصیه می کنیم نه به این دلیل که این نشان میدهد بزاق ارز. این ویروس می تواند در بزاق و در نتیجه منتقل می شود.”

اما در حالی که کارگران دیگر مانند آرایشگری و متصدیان ملزم به پوشیدن ماسک آنها خواهد بود نه واجب برای کارگران جنسی.

“پس از مشتری برگ اتاق ما قصد داریم برای ضد عفونی کردن همه چیز را که ممکن است او را لمس, تخت, سینک توالت اگر او با استفاده از توالت دستگیره های درب, همه چیز” کارگر جنسی Felicia آنا گفته است.

هلند دستور داد تمام فاحشه خانه ها بسته در اواسط ماه مارس. برای بسیاری از کارگران جنسی در آن به معنای از دست دادن منبع اصلی درآمد بسیاری از داشتن دسترسی کمی به حمایت دولت در طول مستند.

دولت در حال برنامه ریزی برای حفظ فاحشه خانه ها بسته شده و تا ماه سپتامبر به ارمغان آورد که تاریخ رو به جلو پس از Covid-19 موارد کاهش یافته است.

“در طول این مستند بسیاری از کارگران جنسی زد به مشکل مالی بنابراین ما بسیار خوشحال است که ما در نهایت می تواند شروع کار ما دوباره گفت:” Felicia آنا.

“بسیاری از مشتریان نیز گردشگران و در لحظه ای که ما لازم نیست که بسیاری از گردشگران به دلیل وجود دارد بسیاری از کشورهایی که هنوز سفر بان کی مون. امیدوارم آن را هنوز به خوبی برای همه, برای هر کارگر. من درخواست برخی از همکاران من و تا کنون آنها گفت که این کار کاملا خوب است.”

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>