حداقل سی روستاییان قتل عام در مرکز مالی حملات تروریستی

صادر شده در: ویرایش:

ناشناس مردان مسلح قتل عام 31 در سوریه همزمان با حملات متعدد مالی روستاهای این هفته و سپس کشته شدن نه سرباز در پاسخ به این حمله به عنوان موج خشونت در این کشور جنگ موجب ویرانی مرکز.

تبلیغات

یک اسلامگرای شورش است که فوران در شمال گسترده غرب کشور آفریقایی در سال 2012 فرا گرفته و به آن مرکز برافروختن تنش های قومی در طول راه.

درگیری بین جوامع قومی از Fulani, عشایری دامداران و Dogon سنتی شکارچیان افزایش یافته و در ماه های اخیر با جامعه مبتنی بر شبه نظامیان — در ابتدا شکل گرفته برای دفاع — در حال حاضر راه اندازی حملات.

مسلح لباس شخصی با مردان رفت و آمد در وانت کامیون حمله چهار Dogon روستا در روز چهارشنبه یکی از مقام های محلی گفت: با تلفن صحبت نامش به دلایل امنیتی.

این حمله دست کم 30 کشته از جمله زنان و کودکان و افراد مسن در حالی که دیگران گم شده بودند رسمی اضافه شده است.

“از 3 تا 9 ساعت هیچ کس آمد به نجات ما” گفت: Youssouf Tiessogue یک سالمند از Gouari یکی از روستا حمله کردند.

ابراز تأسف می کنند ارتش را به “انفعال” او گفت: “آن است که همیشه دیر و هرگز در برابر راهزنان و حتی اگر ما آنها را به جایی که آنها هستند.”

یک مقام ارشد دولت به نام حملات “وحشیانه”.

مقامات بلافاصله سرزنش هر گروه است.

یک واحد نظامی بود و اعزام به منطقه و کمک به دفن 31 بدن در چهارشنبه سخنگوی ارتش سرهنگ Diarran Kone به خبرگزاری فرانسه گفت.

در روز پنج شنبه ارتش دریافت اطلاعات در مورد یک حمله جدید و خبر واحد به Gouari, او گفت:.

“هنگامی که آن را وارد در حدود 8 ساعت, روستای خالی از سکنه به نظر می رسید وجود دارد عملا هیچ نشانه ای از زندگی,” او گفت:.

“فقط در ورودی این FAMa (مالی نیروهای مسلح) راه می رفت به یک کمین,” او گفت:, و اضافه کرد که نه سرباز کشته و دو نفر زخمی شدند.

این حملات شد دور از روستای Ogossagou که در آن 31 تن در ماه فوریه و 160 butchered شد در سال گذشته — همه Fulani.

Tit-for-tat قتل

ناآرامی در مرکز مالی به کشته شدن نزدیک به 600 غیرنظامیان در این سال سازمان ملل متحد گفت: در ماه گذشته.

مالی جنگ در گرفت در سال 2012 زمانی که شورشیان طوارق پشتیبانی توسط اسلامگرایان مسلح در زمان بیش از این کشور را بیابان شمال.

شورشیان بودند و سپس outmanoeuvred خود اسلام هم پیمان و مداخله نظامی فرانسه به زور آنها را به عقب.

این درگیریها پس از سفر جنوب و همچنین ریختن به همسایه بورکینافاسو و نیجر اشتعال یک tinderbox قومی خشم و تحریک ترس برای آینده شکننده کشور.

گروه های مسلح که از شمال یافت می شود خاک حاصلخیز در منطقه riven طولانی در حال اجرا اختلافات زمین اغلب بین دامداران و کشاورزان است.

مرکزی مالی در حال حاضر طعمه به tit-for-tat قتل و روال جهادی حملات. صدها نفر از هزاران نفر از مردم آواره شده اند.

یک گروه جهادی فعال در منطقه به رهبری رادیکال Fulani واعظ Amadou Koufa نیز افزایش یافته است به ظن خود گروه های قومی.

در پاسخ به جهادگران سنتی, Dogon شکارچیان تشکیل داده اند و به اصطلاح دفاع از گروه و اضافه کردن به تنش.

بیش از 5000 نیروهای فرانسوی منطقه ای G5 Sahel همکاری نظامی مقابله و یک صلح بان سازمان ملل متحد ماموریت در مالی شده اند به اندازه کافی برای جلوگیری از خشونت است.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>