چگونه Covid-19 آلوده فرانسوی گردشگری

صادر شده در: ویرایش:

درست مثل بقیه جهان و فرانسه مواجه است یکی از عوارض جانبی از Covid-19 بحران – یعنی یک قطره در گردشگری. شکست اتحاد نقش برآب دولت فرانسه قبل از همه گیر امید دیدن بازدید کنندگان خارجی در رسیدن به 100 میلیون مارک برای اولین بار در سال 2020 — چالش کشور تا به حال به نظر می رسید خیلی نزدیک به رسیدن به.

تبلیغات

با محدودیت های فعلی در سفر خارجی و گسترده اولویت برای سفرهای داخلی به نظر می رسد که کل فرانسه است که نگاه به گذشته برای انطباق با سبک خود را از تعطیلات ، بنابراین پس از تصمیم گیری در حالت جایگزین حمل و نقل و اقتباس به یک سبک جدید از محل اقامت “میلیون sestertii سوال” می شود که به کجا بروید ؟ هر امیدوار به جواب این از دست رفته را جبران, کسب و کار, فرانسه 13 سرزمین اصلی به مناطق کشیده همه متوقف می شود برای جذب به عنوان بسیاری از بازدید کننده های جدید به عنوان امکان پذیر است. از گسترده کمپین های تبلیغاتی برای هدیه تعطیلات, پول در اینجا بیشتر در کشور “تعطیلات جنگ”.

این گزارش توسط نادیا Charbit, Stéphanie چول, سونیا Baritello و جوانا Cockerell.

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>