Covid-19 هل ما بیمارستان را به آستانه

مقامات روز یکشنبه هشدار داد که ایالات متحده بیمارستان بودند در معرض خطر غرق قیام در مواردی که کشورها در سراسر جهان در حال مبارزه با موج در coronavirus با بیش از 11 میلیون نفر در حال حاضر آلوده در 196 کشور و منطقه.

تبلیغات

آمریکا تلاش کرده است برای پاسخ به ویرانی های ناشی از ویروس با ملی آن مرگ و میر افزایش به نزدیکی 130,000 از 2.8 میلیون مورد تأیید و بسیاری از کشورهای آمار با افزایش عفونت بعد از مستندات کاسته شد.

تخت بیمارستان در حال کامل در بخش هایی از تگزاس در حالی که تماس های برای تازه ماندن-در-خانه سفارشات در حال رشد هستند. برخی از شهرداران می گویند شهرهای خود بازگشایی شد و خیلی زود به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلاش برای تطهیر این بیماری که گریبانگیر خیلی از کشور است.

در سراسر ایالات متحده سالانه ژوئیه 4 تعطیلات آخر هفته تحت الشعاع قرار بود توسط شواهد رو به رشد است که این کشور را شکسته پاسخ به تحمیل سنگین قیمت در سراسر جنوب و غرب پس از قبلی نقاط مانند نیویورک آمده از بدترین ویروس.

“بیمارستان های ما در اینجا در شهرستان هریس هوستون و 33 شهرهای دیگر… آنها به افزایش ظرفیت. بنابراین خود را عملیاتی تخت گرفته تا” گفت: لینا Hidalgo اجرایی شهرستان هریس که شامل هوستون ،

“رستوران ها هنوز باز است. داخلی حوادث می تواند بدون توجه به اندازه” او گفت: ABC TV channel. “آنچه ما در حال حاضر نیاز به انجام چه کار می کند که ماندن در خانه ،

استیو آدلر, شهردار, Austin, Texas, همچنین ابراز نگرانی کرد که سیستم بهداشت و درمان می تواند دست و پنجه نرم به عنوان بیماری به سرعت در حال گسترش.

“اگر ما نمی تغییر مسیر پس از آن من در عرض دو هفته از داشتن بیمارستان های ما تاخت و تاز کردن. و ما در Icu, من می تواند 10 روز دور از است که” او با سی ان ان گفت.

ققنوس شهر شهردار کیت Gallego گفت: “ما باز راه خیلی زود در آریزونا” دولت است. او پیشنهاد کرد که اقامت در خانه سفارش باید صادر شود.

ما در حال حاضر ضبط 40,000 موارد جدید یک روز با یک اوج 57,000 روز جمعه به تنهایی.

همه گیر کشته شدن حداقل 531,789 مردم در سراسر جهان از آن ظاهر در چین در اواخر سال گذشته با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش روز یکشنبه بر اساس منابع رسمی.

هند می بیند رکورد افزایش در موارد

هند با چالش های مشابهی به عنوان آن را با سنجش زمان یک رکورد روزانه تعداد موارد گسترده ای در سراسر کشور که امکانات پزشکی هستند ناهموار و بسیاری از Covid-19 عفونت هستند به احتمال زیاد تشخیص داده نشده. هند دیده می شود آن چوب خط حساب کردن از تایید موارد افزایش می یابد و تقریبا به 700,000.

وزارت بهداشت اعلام کرد روز دوشنبه که 697,358 موارد ثبت شده است ظهور 24,000 در 24 ساعت مصرف آن گذشته روسیه برای تبدیل شدن به سوم-سخت ترین ضربه ملت در جهانی همه گیر.

هند شمارش نمی رود به اوج برای چندین هفته و کارشناسان پیش بینی یک میلیون رقم خواهد گذشت این ماه است. منتقدان ادعا هند در حال انجام بسیار کمی تست ترک مقیاس واقعی از این بیماری همه گیر ناشناخته است.

کشور به ثبت رسیده 19,963 مرگ و میر ناشی از این ویروس تعداد بسیار پایین تر از بسیاری دیگر از شدت ضربه کشورها است.

هند شهرهای بزرگ شده اند بدترین برخورد با این بیماری همه گیر. دهلی نو و بمبئی هر کدام حدود 100.000 موارد با 3000 تن در پایتخت و نزدیک به 5000 در بمبئی.

دهلی نو جدید باز کرده 10,000-تخت موقت ویروس بیمارستان در حالی که شهرهای دیگر در حال محکم کردن محدودیت در حرکت به سر کردن یک موج جدید در مورد.

کرالا دولت سرمایه تریواندروم تحمیل جدید مستند از شنبه با حمل و نقل عمومی تعطیل و فقط در داروخانه ها مجاز به باز کردن. این سرکوب پس از صدها مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور بوده و در ستایش آن اقدام به محدود کردن این بیماری همه گیر.

یکی از مشخصات بالا قربانی جهانی shutdown – تاج محل – بسته باقی خواهد ماند آن اعلام شد یکشنبه.

پس از ایالات متحده, برزیل, سخت ترین-آمار کشور با 64,867 مرگ و میر به دنبال آن انگلیس و ایتالیا و مکزیک است.

کشورهای دیگر نیز مبارزه با احیای این ویروس از جمله آفریقای جنوبی که در آن ده ها تن از پزشکان ارتش مستقر در یکشنبه پس از یک افزایش عفونت در شرق کیپ استان است.

آفریقای جنوبی تحمیل برخی از دقیقترین stay-at-home اقدامات در جهان در اواخر ماه مارس در تلاش برای محدود کردن گسترش Covid-19 اما تعدادی از عفونت در حال افزایش است و روزانه به عنوان مستند قوانین به تدریج کاسته.

ایران اعلام کرد 163 جدید مرگ و میر در این کشور بالاترین مقام رسمی یک روز تلفات پس از وقوع آغاز شد در حالی که مراکش کشف شیوع در یک ماهی کارخانه کنسرو با 300,000 نفر قرار داده شده تحت مستند.

و آمریکای لاتین ادامه داد: آن ترسناک نبرد با ویروس با شیلی عبور از 10 ، 000 مرگ و میر در روز یکشنبه در حالی که مکزیک تا به حال 30,000 مرگ و میر.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>