سابق اطلاعاتی فرانسه عوامل محاکمه متهم به جاسوسی برای چین

صادر شده در:

دو بازنشسته و عوامل اطلاعاتی فرانسه رفت و در دادگاه در پشت درهای بسته در روز دوشنبه متهم پس از تصویب در اسرار به یک قدرت خارجی.

تبلیغات

این جفت ارز در حال متهم به کار برای چین با توجه به چند رسانه ای گزارش با مقامات امنیتی فرانسه در درد برای جلوگیری از انتشار جزئیات این امر است.

Pierre-Marie H. و هانری M. ظاهر شد و در دادگاه متهم به “ارائه اطلاعات به یک قدرت خارجی” و “آسیب رساندن به منافع اساسی ملت”.

هر دو مردان کار کرده و فرانسه را به سرویس اطلاعات خارجی این DGSE. آنها با 15 سال در زندان اگر محکوم کرد.

مردان در حال حاضر بازنشسته شد متهم و بازداشت شده در دسامبر 2017, اگر چه Pierre-Marie H. شده و با قید وثیقه آزاد شد.

همسرش, Laurence R. همچنین چهره محاکمه متهم به “پنهان از اموال به دست آمده از هوش با یک قدرت خارجی به احتمال زیاد به ضرر منافع اساسی ملت”.

محاکمه باز در پشت درهای بسته با توجه به ماهیت حساس این مورد با دادگاه ساخته شده به طور انحصاری از حرفه ای قضات دادگاه های بخش.

زمانی که داستان در نهایت نشان داد در مارس 2018 مقامات فرانسوی در توصیف آن به عنوان یک “بسیار جدی” مورد.

پس از آن نیروهای مسلح وزیر فلورانس Parly گفت که دو مظنون به داشتن متعهد چه چیزی می تواند توصیف به عنوان “treasonous” عمل می کند که می تواند داشته باشد به خطر انداخته دفاع ملی ،

این DGSE خود را که شناسایی نشت و ارائه یافته های آن به دادستان گفت: وزارت دفاع.

امر با یک مترجم

مقامات گفته اند که کمی در مورد جزئیات این مورد و یا حتی برای آن کشور به آنها گفته می شود کار می کند.

با توجه به چند رسانه ای, گزارش, اما, دو مرد و همکاران در DGSE در 1990s مشغول به کار بودند برای چین است.

در سال 1997 هانری M. منصوب شد به عنوان DGSE در پکن که در آن او دومین وزیر در سفارت. او به یاد می آورد در اوایل سال 1998 پس از داشتن امر با سفیر چینی مترجم.

بازنشسته شد چند سال بعد و بازگشت به چین در سال 2003 که در آن او ازدواج سابق مترجم, راه اندازی خانه در جزیره هاینان در جنوب چین است.

>> فرانسوی جاسوسی آژانس به دنبال ‘geeks, پیوند’ به رهبری, امنیت, نبرد

Pierre-Marie H. که هرگز پست شده در خارج از کشور دستگیر شد و در فرودگاه زوریخ, حمل پول نقد پس از دیدار یک تماس در یک اقیانوس هند جزیره با توجه به گزارش های رسانه ها.

به غیر از چین ارتباط AFP به دست آمده است هیچ اطلاعات مستقل ارتباط دو مرد.

در حالی که وجود داشته تعدادی از نظریه های مختلف رو هم در مردان به نظر می رسد شده اند و تحت نظارت برای چند ماه قبل از اینکه دستگیر شد.

روزنامه نگار Franck Renaud تحت پوشش هانری M. امر در کتاب خود در این سرویس سیاسی, “Les دیپلمات“.

در طول 1990s زمانی که هانری M. خدمت در پکن تنش های در حال اجرا بالا بین چین و فرانسه در پی چین در سال 1989 میدان تیان آن من كردم و در سال 1991 فروش از ناوچه تایوان را به او گفت.

“این یک امر است که باعث شده تا بیش از چند مشکلات به DGSE” که تا به حال برای بازگرداندن فعالان در چین در آن زمان Renaud به خبرگزاری فرانسه گفت.

در این حکم آمده است با توجه به پایین دست در جولای 10.

(FRANCE 24 با AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>