کوین Hoffman طول می کشد استفاده از دنی Hamlin سقوط به پیروزی Brickyard

کوین Hoffman تبدیل شده تا حرارت در دنی Hamlin در اواخر Brickyard 400.

و در یک خنک کننده آهنگ Hamlin را فرسوده لاستیک به سادگی داد.

با خورشید تنظیم یکشنبه بیش از Indianapolis Motor Speedway و Hamlin هفت دور از پیروزی او رفت careening به نوبه خود برای اولین بار دیوار و Hoffman ضرب و شتم مت Kenseth نهایی کردن راه اندازی مجدد برای دور نگه دار.

“ما می دانستیم که او واقعا در لاستیک بنابراین (خدمه ارشد) رادنی (Childers) گفت: در رادیو برای حفظ فشار بر او” Hoffman گفت. “این Brickyard این چیزی است که من مایل به انجام این کار به اینجا می آیند و پیروزی برای سومین بار است که چیزی است که من نمی توانستم خواب.”

Hoffman برنده برای 53 و زمان به حرکت در یکی از گره زدن لی خرده 11th در نسکار حرفه ای لیست و آن را به استوارت-هاس مسابقه رفت و برگشت از تعطیلات آخر هفته زیر تعقیب Briscoe پیروزی شنبه در Xfinity سری مسابقه.

فرمول یک: Valtteri Bottas برنده فصل-افتتاحیه جایزه بزرگ اتریش در اسپیلبرگ با مرسدس هم تیمی لوئیس همیلتون — دفاع از سریال قهرمان — عبور از خط پایان در دوم اما رسما قرار دادن چهارم پس از گرفتن پنج ثانیه پنالتی برای ایجاد یک تصادف به پایان رسید که الکساندر Albon مسابقه.

“وجود دارد بسیاری از فرصت ها برای لوئیس را به رهبری اگر من ساخته شده یک اشتباه کوچک بود و او واقعا سریع امروز” Bottas گفت. “اما من موفق به آن را نگه دارید با هم واقعا می تواند کنترل مسابقه از طرف من وجود دارد و بدیهی است که هیچ راه بهتری برای شروع این فصل است.”

Bottas زانو با برندگان جایزه و تریبون سه نفر — از جمله مکان دوم چارلز لکلرک برای فراری و مقام سوم Lando نوریس برای مک لارن — برگزار شد تا یک تی شرت سیاه و سفید با “پایان نژاد پرستی” بر روی آن نوشته شده.

F1 باقی می ماند در اتریش یکشنبه آینده.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>