آنها شلیک آتش بازی در او hurls آجر و چاقو در آنها همه در حال حاضر با اتهامات پلیس در کمبریج می گویند

کمبریج گزارش پلیس دستگیری یک بوستون مرد آنها می گویند در واکنش به داشتن آتش در او را تعقیب و پس از مهاجمان’ و پس از آن منحرف و سقوط پرتاب یک آجر و یک چاقو در آنها.

پلیس می گویند این اقدام آغاز شد و حدود 3:20 صبح روز یکشنبه بلوط پارک درایو کردن Rte. 2 فقط قبل از Alewife بروک پارک وی که در آن مردم جمع شده بودند و که در آن دو بچه تصمیم گرفت به ساقه برخی از آتش بازی در شش افراد دیگر وجود دارد.

این ناراحتی یکی از گروه و منجر به یک مرد تعقیب پس از گروه خودرو. این ناشی از این وسیله نقلیه منحرف و تصادف

پلیس می گویند Tumerrick قهوه ای, 19, Dorchester, سپس پرت یک آجر از طریق راننده سمت پنجره خودرو و به دنبال آن است که توسط slinging باز جیب چاقو در آنها.

قهوه ای دستگیر شد در صحنه به اتهام مخرب تخریب اموال بیش از 1200 دلار برای آسیب آجر بود به ماشین و به اتهام حمله با یک سلاح خطرناک برای حمله با چاقو که از دست رفته دو مرد در ماشین پلیس می گویند این مردان بودند summonsed اما نه بازداشت به اتهام حمله با یک سلاح خطرناک برای عکسبرداری از آتش بازی در قهوه ای و دوستان خود را به پلیس می گویند.

بی گناه و غیره.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>