اسرائیل reimposes محدودیت در میان موج جدید در coronavirus موارد

صادر شده در:

اسرائیل روز دوشنبه reimposed یک سری از محدودیت ها برای مبارزه با سنبله در coronavirus عفونت از جمله بستن فوری میله ورزشگاه و رویداد, سالن, در حالی که همچنین redeploying ستیز نظارت تلفن برنامه استفاده می شود برای سفارش مردم به قرنطینه.

تبلیغات

پس تا حد زیادی حاوی coronavirus در مارس و بازگشایی مدارس سواحل و کسب و کار اسرائیل بوده است در برخورد با یک افزایش شدید در عفونت. این کشور در حال حاضر گزارش حدود 1000 نفر در روز بالاتر از اوج خود در طول موج قبلی.

در سخنان در یک جلسه کابینه ویژه در بحران بهداشت و درمان بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل گفت: اسرائیل مجبور به عقب البته برای جلوگیری از گسترده تر از مستند است که می تواند فلج کردن اقتصاد خود را که در آن بیکاری بالای 20 درصد است. بانک مرکزی اسرائیل روز دوشنبه پیش بینی 6 درصد انقباض اقتصادی در سال 2020 است.

“این بیماری همه گیر در حال گسترش است — که به عنوان روشن به عنوان روز. آن است که افزایش شدت و روزانه از آن است که با کشیدن آن بر خلاف آنچه به ما گفته شده بود یک دنباله از بیماران بدحال,” نتانیاهو گفت.

دولت اعلام این خبر گفت: علاوه بر فوری سازندگان: از میله های شب, باشگاه, ورزشگاه, رویداد, سالن ها و رویدادهای فرهنگی تعدادی از شام در رستوران خواهد بود محدود به 20 در داخل و 30 در خارج از منزل.

حضور در کنیسه شد دربسته در 19 نمازگزاران و اتوبوس می تواند تا 20 مسافر در بیانیه ای گفت:.

تکنولوژی نظارت

با آن تماس ردیابی دستگاه در تلاش برای نگه دارید تا با نصب caseload اسرائیل هفته گذشته مستقر ستیز نظارت تلفن برنامه سرنشین توسط شین بت داخلی آژانس امنیت.

آژانس پیچیده نظارت تلفن فن آوری به طور معمول استفاده می شود برای نظارت بر شبه نظامیان فلسطینی است که استفاده می شود برای پیگیری اسرائیلی که در تماس با افراد آلوده و سپس آنها را به اطلاع که آنها باید وارد صفحه اصلی شده است.

اسرائیل وزارت بهداشت گفت: “بسیاری از” پیام های فرستاده شده بود به اسرائیلی ها پس از تمدید دخالت شین بت. این روزنامه اسرائیلی “هاآرتص” گزارش داد که بیش از 30000 نفر اطلاع داده شد که آنها باید وارد قرنطینه از روز پنج شنبه.

این طرح مورد استفاده قرار گرفت که شیوع اول ظهور در اوایل سال جاری و زمانی که حقوق مدنی گروه به چالش کشیده و آن را در کشور دادگاه عالی, دادگاه تهدید به توقف استفاده از آن, مگر اینکه آن را در زیر قرار داده مقننه نظارت است. اسرائیل کنست است پس از انجام دو بار استفاده موقت قانون اخیرا چهارشنبه.

در حالی که مقامات باید در دفاع از این عمل به عنوان یک زندگی-صرفه جویی در اندازه گیری های حقوق مدنی حمله کردند و آن را به عنوان حمله به حقوق و حریم خصوصی.

‘یک درس برای همه کشورها’

تنها 37 درصد از اسرائیلی ها اعتماد دولت و مدیریت بحران, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه توسط N12, اخبار, برابر 59 درصد است که بی اعتمادی آن است.

اپیدمیولوژی Hagai لوین گفت: اسرائیل آماده نیست و برای روز بعد از مستند.

“اسرائیل تجربه باید درس را به همه کشورهای: شما نمی توانید حرکت از یکی به دیگری از مجموع مستند به صورت سریع و گسترده با حذف محدودیت های بدون برنامه ریزی مناسب” استاد در دانشگاه عبری-Hadasdah دانشکده بهداشت عمومی گفت.

“ما را به عمل بر اساس داده ها و تمرکز بالا-خطر جمعیت epicentres و فعالیت های خاص که در آن سرایت خطر بالا است. Coronavirus با ما خواهد بود برای یک مدت طولانی در حالی که. این یک ماراتن است نه یک با حداکثر سرعت دویدن” لوین گفت.

در اسرائیل بیش از 30000 آزمایش مثبت و 332 فوت کرده اند.

مقامات فلسطینی در کرانه اعمال کامل مستند روز جمعه به عنوان موارد رسید. تقریبا 4,300 موارد و 16 و میر گزارش شده در بانک غرب و 72 مورد و یک مورد مرگ در غزه.

(FRANCE 24 با REUTERS, AP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>