به ما می گوید: دانشجویان خارجی که کلاس حرکت آنلاین با توجه به Covid-19 مجبور به ترک

صادر شده در:

ایالات متحده روز دوشنبه گفت: آن را نمی خواهد اجازه می دهد به دانشجویان خارجی در کشور باقی می ماند اگر تمام کلاس های خود را در حال نقل مکان کرد و آنلاین در پاییز به دلیل coronavirus بحران است.

تبلیغات

“غیرمهاجرتی F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل به طور کامل آنلاین را ممکن است کامل دوره آنلاین بار باقی می ماند و در ایالات متحده آمریکا” مهاجرت به آمریکا و سفارشی اجرای در بیانیه ای گفت.

“فعال دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده ثبت نام در این برنامه ها باید ترک کشور و یا اقدامات دیگر از جمله انتقال به یک مدرسه با فرد راهنما به باقی می ماند در وضعیت قانونی” یخ گفت.

“آنها ممکن است عواقب مهاجرت از جمله, اما نه محدود به شروع روند حذف.”

یخ گفت: وزارت امور خارجه “خواهد شد و صدور ویزا برای دانش آموزان ثبت نام شده در مدارس و/یا برنامه هایی که به طور کامل آنلاین برای ترم پاییز نه ما گمرک و حفاظت مرزی اجازه این دانش آموزان برای ورود به ایالات متحده است.”

F-1 دانش آموزان به دنبال ترم تحصیلی و M-1 دانش آموزان به دنبال “فنی و حرفه ای ترم” با توجه به یخ.

اکثر ما از کالج ها و دانشگاه ها هنوز اعلام کرد برنامه های خود را برای ترم پاییز.

تعدادی از مدارس در حال نگاه کردن به یک مدل ترکیبی از حضوری و آموزش آنلاین اما برخی از جمله دانشگاه هاروارد گفت: تمام کلاس های آنلاین انجام خواهد شد.

دانشگاه هاروارد گفت: 40 درصد از دانشجویان اجازه داده می شود برای بازگشت به دانشگاه را آموزش خواهد بود آنلاین.

وجود دارد بیش از یک میلیون نفر از دانشجویان بین المللی در ایالات متحده برای 2018-19 سال تحصیلی با توجه به Institute of International Education (IIE).

که اختصاص 5.5 درصد از کل ما آموزش عالی جمعیت IIE گفت و دانشجویان بین المللی کمک $44.7 میلیارد دلار به اقتصاد آمریکا در سال 2018 است.

بیشترین تعداد دانشجویان بین المللی از چین آمد و به دنبال آن هند و کره جنوبی و عربستان سعودی و کانادا است.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>