صدای جرنگ جرنگ, صدای جرنگ جرنگ, صدای جرنگ جرنگ به وسیله تنفس در زیر اب تانک: ساکنان در نزدیکی یکی Rockport, ساحل, سو شهر بیش از غواصان

مردم زندگی در نزدیکی Rockport بازگشت به ساحل می گویند آنها خسته از آنچه آنها می گویند در حال سیاسی متصل شده و اغلب بدخواه غواصان غواصی که صدای جرنگ جرنگ خود فلزی و مخازن هوایی در تمام ساعات لخت در خیابان, بلوک, وآمد, پرتاب زباله خود را بر روی چمن مردم و dox یا تهدید ساکنان که شکایت دارند.

بنابراین آنها شکایت کرد این شهر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در بوستون.

در شکایت خود را از, اعضای, از پشت, ساحل, همسایه کمیته می گویند آنها سعی کردم به کار با این شهر به کررل پرتکاپو توده نئوپرن می غواصان اما در حالی که outmanned پلیس سعی کنید برای کمک به شهر و دولت است که با افرادی که پول را از مدارس غواصی و که در واقع تلاش برای افزایش غواص دسترسی به ساحل واقع فقط تا ساحل خیابان از این بهتر شناخته شده Bearskin گردن.

همسایه ها ادعا می کنند آنها هستند که محروم از حق خود برای حفاظت در برابر, چون دیگر هیچ ساحل در شهر و درمان است مانند پشت ساحل که آنها بی ارزش در معرض مزاحمت زیرا در حالی که غواصان در حال ورزش مناسب خود را به پرش در آب این شهر نیست و باید آن را بسیار آسان برای آنها که “شهر Rockport به طور غیرقانونی منتقل مزایای ویژه و یا امتیازات بر غواصان” در تخلف دولت در قانون اساسی است و در واقع شهر است و نقض آن خود آئین نامه ممنوع است که غواصی در شهر بنادر به جز برای مقاصد تعمیر قایق و حتی اگر آیین نامه اجرایی تغییر شد این شهر هنوز هم نقض یکی دیگر از آئین نامه است که نیاز به یک مجوز برای هر گونه استفاده تجاری از یک شهر ساحلی است که ساکنان می گویند شامل شیرجه مدارس.

این شهر نگران از غواصان به عنوان یک کل. دو نفر از اعضای شهر بندر کمیته مشورتی هستند غواصان. اعضای دیگر کمیته تا به حال به recuse خود را از غواصی در مسائل گذشته. این شهر در نظر غواصی به طور مفید و فعالیت های توریستی.

شکایت از که می پرسد یک قاضی فدرال به منظور شهر در نهایت به انجام کاری جزئیات برخی از شکایات:

در موارد متعدد در شب آخر هفته تابستان, شب, غواصان شده اند و باعث سر و صدا و clanging مخازن تا 1AM در حالی که یک گروه از غواصان می رسد در 6 صبح برای شروع روز تازه محروم کردن اعضا از خواب است.

در موارد متعدد کاربران شاهد غواصان تغییر در خیابان و یا پیاده رو بلافاصله قابل مشاهده از همسایه جلو پنجره و نه در امکانات عمومی و یا در ساحل. اعضای دیده غواصان جذاب, واقعی, برهنه در ملاء عام برای تغییر به جای به سادگی موضوع را با لباس حمام. برای آن دسته از همسایگان که در خانه هستند در عرض ده پا از پیاده رو این بسیار ناراحت کننده. برخی از همسایگان را, کودکان و یا نوه های که جوان و تاثیرپذیر است.

یکی از این کمیته قرار گرفت به ‘doxxing,’ مخرب افشای عمومی از خصوصی و اطلاعات شخصی برای اهداف خجالت و یا آزار و اذیت. در زمینه عضو اطلاعات ارسال شده به یک تو رفتگی در دیوار غواصان فروم های اینترنتی با اشاره به نسبت بیشتر مخرب استفاده از doxxing است که به دعوت و یا فعال کردن افراد ناشناس به مقابله به مثل و یا در غیر این صورت حمله علیه کسی که رفتار از سایتهای. …

شهر مأموران هنگام احضار به اجرای ساحل مقررات و یا پارکینگ آیین نامه و یا قوانین کیفری به طور معمول هشدار غواص. پس از آن نیز اقدام به خانه همسایه است که به نام, نتیجه آشکار هویت شاکی. نحس فشار از غواصان گرفته اند به مقابله به مثل علیه اعضای این کمیته برای احضار پلیس. …

این شهر شکست خورده است و برای به اجرا درآوردن قوانین پارکینگ در پشت ساحل, lax اگر آنها در نتیجه همسایگان مسدود شده در جلوی خانه خود قادر به رانندگی کردن در خیابان و یا قادر به بازگشت به خانه پس از خارج.

به طور جداگانه برای تشویق غواصان شهر های مختلف پارکینگ طرح و اندازه گیری در بازگشت به ساحل را به دسترسی به آن آسان تر برای غریبه ها. پارکینگ تنظیم در پشت ساحل است که بر خلاف هر گونه دیگر منطقه عمومی یا ساحل در شهر است. این شهر قصد دارد برای تقویت منحصر به فرد این ترتیب به ساحل ضرر با آینده بودجه فدرال تحت تکمیل خیابان برنامه.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>