جورج فلوید به افسران گفت: “من نمی توانم نفس بکشم’ بیش از 20 بار متن را نشان می دهد

صادر شده در:

جورج فلوید گفت که او نمی تواند نفس بیش از 20 بار نام خود را برای کودکان و دیر و گفت: ماموران را “کشتن” او را قبل از او درگذشت در مینیاپولیس پلیس بازداشت, شواهد جدید نشان داد.

تبلیغات

فلوید یک مرد سیاه و سفید, درگذشت, on May 25, هنگامی که یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به نه ساعت. مرگ او به راه انداخته است یک موج عظیم تظاهرات در برابر سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس در ایالات متحده و الهام بخش مردم در سراسر جهان است.

تصویری از مرگ او رفت و ویروسی و نشان داد فلوید فریاد “نمی توانم نفس بکشم” و فراخوانی برای مادر خود را به عنوان او را خفه.

اما رونوشت از افسران پلیس,’ بدن, دوربین, فیلم, ظ روز سه شنبه در دادگاه ایالتی مینه سوتا توسط توماس لین یکی از افسران درگیر در Floyd مرگ نشان داده است جزئیات جدید در مورد لحظات پایانی خود.

زمانی که ماموران برای اولین بار او را دستگیر کردند فلوید التماس آنها را به او را در ماشین پلیس آنها گفتن او ترس و فیزیکی در پریشانی.

به عنوان آنها سعی کردند به زور او را به ماشین فلوید گریه که او نمی تواند نفس بکشد و “رفتن برای مردن در اینجا.”

بعد با توجه به متن, او گفت:, “مامان, من شما را دوست دارم. بگویید بچه ها من آنها را دوست دارم. من مرده است.” به نام او برای مادر و کودکان چندین برابر بیشتر.

در طول بازداشت خود فلوید گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” بیش از 20 بار. افسران شنیده می شود گفتن او را به “آرامش” و این که او انجام شده بود “خوب” و “صحبت کردن خوب است.”

در یک نقطه به عنوان فلوید اصرار آنها قصد کشتن او افسر درک چوین فریاد زد: “پس از آن متوقف صحبت کردن, متوقف کردن, فریاد, آن طول می کشد یک معامله از یک مقدار زیادی از اکسیژن را به صحبت کنید.”

“من نمی توانم نفس بکشم’

با توجه به متن فلوید آخرین کلماتی بودند: “آنها در حال رفتن برای کشتن من. آنها در حال رفتن برای کشتن من. من نمی توانم نفس بکشم.”

متن ارسال شده بود روز شنبه توسط لین به این اتهام که او غارتی در Floyd قتل پرتاب توسط یک قاضی.

او و سه تن دیگر از افسران درگیر — چوین, Tou Thao و الکساندر Kueng — تمام شد اخراج از مینیاپولیس نیروی پلیس یک روز پس از فلوید مرگ و متهم در قتل او. آنها هر صورت تا 40 سال پشت میله های زندان.

چوین که به زانو در دستبند 46 ساله را گردن چهره های دوم و سوم به اتهام قتل درجه.

Thao و Kueng مانند لین متهم شده اند با کمک و معاونت در جرم قتل.

اطرافیان تصویری از فلوید مرگ مبهوت و وحشت آمریکایی اشتعال تظاهرات و شورش در شهرهای سراسر کشور و جرقه یک بحث ملی در نژادپرستی و خشونت پلیس.

فلوید بازداشت شد به صورت جزئی اتهام تلاش برای استفاده از یک تقلبی $20 bill و در حالی که دستبند به دست دو نفر از افسران برگزار می شود او را در خیابان در حالی که چوین فشرده زانو خود را به Floyd گردن و چهارم افسر ایستاده بود و تماشا کنید.

(AFP)

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>